Electro-Voice EVOLVE teraz z wózkiem transportowym gratis!

Electro-Voice EVOLVE teraz z wózkiem transportowym gratis!

17 listopada 2020, 11:30
Producent: Electro-Voice
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Audio Plus ogłasza promocję kolumnowych systemów nagłośnieniowych Electro-Voice EVOLVE. Przy zakupie dowolnego modelu EVOLVE każdy klient otrzyma bezpłatnie wózek transportowy o wartości ok. 1000 zł. Trzeba się spieszyć – promocja trwa tylko do 29 listopada!

Tylko przez dwa tygodnie od 13 listopada do każdego zakupu zestawu nagłośnieniowego z serii EVOLVE otrzymasz bezpłatnie pasujący wózek transportowy o wartości ok. 1000 złotych. W promocji biorą udział oba modele serii:

 

  • EVOLVE 50 – System o mocy 1000 W i skuteczności 127 dB, składający się z kolumny głośnikowej 8x3,5”, subwoofera 12” i łączącej je sztycy z konektorami.
  • EVOLVE 30M – System o podobnej mocy i skuteczności 123 dB, składający się z kolumny 6x 2,8” i subwoofera 10”, z wbudowanym mikserem 8-kanałowym

 

Oba modele są wyjątkowo przyjazne użytkownikom, wygodne i przenośne. Oba dają możliwość streamingu muzyki i zarządzania przez aplikację mobilną QuickSmartMobile. I oba dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

W ramach serii dostępne są także liczne wygodne akcesoria, w tym opakowania transportowe. Tylko teraz producent daje możliwość zakupu systemu wraz z bezpłatnym futerałem na kółkach, która zwiększa wartość zakupu aż o 1000 zł!

 

[img:2]

 

  • Szczegóły na temat systemów Electro-Voice EVOLVE oraz akcesoriów można znaleźć tutaj.
  • Szczegóły promocji oraz tłumaczenie regulaminu można znaleźć tutaj.
  • Informacje na temat autoryzowanej sieci sprzedaży Electro-Voice w Polsce można znaleźć tutaj.

 

Organizatorem promocji jest Bosch Sichercheitssysteme GmbH z siedzibą w Niemczech. Promocja trwa od 13 do 29 listopada 2020. Obowiązują warunki i ograniczenia. Szczegóły i tłumaczenie regulaminu na język polski można znaleźć tutaj.

 

[img:1]

 
Kolumny i głośniki Zestawy przenośne (PA) Pełnopasmowe aktywne

Gdzie kupić?

Electro-Voice Electro-Voice www.electrovoice.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Electro-Voice rozwiń listę sklepów

Electro-Voice rozszerza serię EVOLVE o nowy model
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz