Nowości od firmy Pearl na 75-lecie firmy

Nowości od firmy Pearl na 75-lecie firmy

8 kwietnia 2021, 11:00
Producent: Pearl

Powrót serii President czy werbel sygnowany nazwiskiem Matta Halperna to tylko niektóre z nowości przygotowanych przez firmę Pearl na 75 lecie powstania. Oferta jest bardzo szeroka i obejmuje nie tylko zestawy perkusyjne oraz werble, ale także osprzęt.

 

1. Pearl 2021 Hardware

Pierwszą nowością jest statyw pod werbel pasujący do instrumentów od 10 do 16 cali, co daje ponad standardowe możliwości na jego wykorzystanie. Statywy pod talerze o zakrzywionej budowie nie tylko świetnie wyglądają, ale oferują również lepsze możliwości w zakresie ich ustawienia. Reszta nowości znajduje się w poniższym filmie.

 

 

2. Zestawy President

Model President to vintage'owa seria japońskiego producenta mająca swój początek w 1966 roku, a teraz powraca z okazji 75 lecia firmy. W tegorocznej odsłonie możemy wybierać spośród dwóch opcji: President Series Phenolic oraz President Series Deluxe. Zestawy Phenolic będą ograniczone ilościowo i wypuszczone tylko w ilości 100 sztuk, natomiast seria Deluxe trafi na dłużej do sprzedaży i będzie szerzej dostępna.

 

 

3. Werbel Duoluxe

Jest to instrument inspirowany słynnym modelem Pearla funkcjonującym się pod nazwą Jupiter. Werbel wykonany jest z mosiądzu pokrytego warstwą chromu, a całość dopełnia wstawka imitująca masę perłową. Dostępny będzie w dwóch rozmiarach: 14x5 oraz 14x6.5 oraz wyposażony w lugi typu battleship. Gratka dla każdego fana oldschool'owego designu!

 

 

4. Pearl StaveCraft Snare Drums

Są to bębny wykonane metodą klepkową z dwóch rodzajów drewna: dąb tajski oraz egotyczna macha. Podobnie jak w przypadku powyższego werbla mamy do czynienia z dwoma rozmiarami: 14x5" oraz 14x6.5". Instrumenty zbudowane są z 2 warstw drewna, a pomiędzy warstwami znajdują się wstawki wzmacniające. To naprawdę mocno brzmiący instrument.

 

 

5. Werbel Pearl Matt Halpern Signature

Mosiądz o grubości 1.5 mm w połączeniu z czarnym wykończeniem jest znakiem rozpoznawalnym werbla sygnowanego przez Matta Halperna. Sprzęt jest naprawdę uniwersalnym instrumentem, który sprawdzi się w wielu sytuacjach muzycznych. Obręcze typu die cast sprawiają, że brzmienie werbla jest jest pełne i posiada bardzo dobry atak.

 

 

więcej: pearldrum.com
Akustyczne Zestawy perkusyjne Werble Hardware Statywy

Perkusja

NAMM 2024, czyli przegląd najciekawszych perkusyjnych nowości
Więcej wiadomości