Niezawodne rozwiązania teatralne: Mikrofony bezprzewodowe MIPRO dla teatrów

Niezawodne rozwiązania teatralne: Mikrofony bezprzewodowe MIPRO dla teatrów

20 listopada 2020, 09:00
Producent: Mipro
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

MIPRO to marka, która regularnie wprowadza innowacje w technologii mikrofonów bezprzewodowych. Nie bez powodu nazwa MIPRO rozwija się do angielskich słów „Microphone Professionals”. Obecnie produkowane cyfrowe mikrofony bezprzewodowe MIPRO z serii ACT 8 zapewniają stabilną transmisję, całkowicie cyfrowy tor transmisyjny, bezstratny sygnał przesyłany na duże odległości oraz oczywiście najwyższą jakość dźwięku.

W ramach serii ACT 8 klienci mają do wyboru odbiorniki 1-kanałowe, 2-kanałowe i nawet 4-kanałowe. Co istotne, wielokanałowe odbiorniki produkowane są w obudowie o wysokości zaledwie 1U. To oznacza, że zajmując tylko jeden slot w obudowie rack, mogą obsługiwać aż do czterech mikrofonów bezprzewodowych! Dodatkowo, odbiorniki dwukanałowe i czterokanałowe dostępne są w wersji wyposażonej w komunikację Dante.

 

[img:2]

Zobacz odbiorniki bezprzewodowe MIPRO z serii ACT 8 klikając tutaj.

 

Dostępne nadajniki serii ACT 8 obejmują:

  • Nadajnik do ręki, który można uzupełnić dowolną kapsułą mikrofonową MIPRO lub innych marek,
  • Nadajnik miniaturowy bodypack, występujący w wersji zasilanej standardową baterią AA lub wersji zasilanej dedykowanym akumulatorkiem (w nieco mniejszej obudowie)

 

[img:3]

Zobacz nadajniki bezprzewodowe MIPRO z serii ACT 8 klikając tutaj.

 

Oczywiście do nadajnika bodypack można podłączyć mikrofon krawatowy lub nagłowny MIPRO. Mikrofony te występują w kilku wersjach kolorów i wyposażenia. Oczywiście można użyć także własnych mikrofonów ulubionych marek.

 

[img:4]

Zobacz mikrofony MIPRO dedykowane do serii ACT 8 klikając tutaj.

 

Dostępne są także liczne akcesoria, bez których profesjonalna seria mikrofonów bezprzewodowych nie miałaby prawa bytu, w tym: anteny kierunkowe, anteny kołowe, wzmacniacze antenowe, splittery antenowe, sumatory antenowe, uchwyty, baterie, ładowarki.

 

[img:5]
Zobacz akcesoria MIPRO do mikrofonów bezprzewodowych klikając tutaj.

 

[img:1]

 
Mikrofony Systemy bezprzewodowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Mipro rozwiń listę sklepów

HiFi

Dzięki Gibsonowi cofamy się do 1958 roku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz