Launchpad Pro MK3 teraz z pełną integracją z Logic Pro 10.6

Launchpad Pro MK3 teraz z pełną integracją z Logic Pro 10.6

19 listopada 2020, 08:00
Producent: Novation
Dystrybucja: AUDIOTECH

Firma Apple wypuściła Logic Pro 10.6, aktualizację dla popularnego programu do produkcji muzyki, która rozbudowuje nowe funkcje wprowadzone wcześniej w 2020 r. Technicy Novation blisko współpracowali z Apple, aby usprawnić pracę swoich produktów z tą platformą DAW.

Owocem ich wspólnych starań jest rozwój integracji Launchpada Pro [MK3], który teraz wykorzystuje wszystkie funkcje trybu Live Loops, czyli zaprojektowanego do występów live widoku opartego na komórkach. Kolejną nowością jest ulepszenie integracji Live Loops z Launchpadem X i Mini [MK3].

 

[img:1]
 

Live Loops & Launchpad Pro [MK3]

Launchpad Pro [MK3] jest najpełniej zintegrowanym kontrolerem opartym na siatce padów dla Logic Pro, dającym kontrolę nad widokiem Live Loops. Odpalaj właściwe komórki, nawiguj po projektach z łatwością i jeszcze szybciej graj i produkuj. Twórz błyskawicznie z użyciem trybów Note i Chord I nagrywaj prosto na siatce z możliwością wyciszania, solowania, uzbrajania i zatrzymywania śladów z poziomu Launchpada. Dedykowane przyciski pozwalają na czyszczenie I duplikowanie komórek oraz kwantyzację nut – wszystko za pomocą kilku przycisków, bez dotykania myszki.

 

[img:2]

 

Z kolei tryby Custom pozwolą Ci sterować wybranymi parametrami instrumentów i efektów, jak i tworzyć spersonalizowane kombinacje drumpadów i czułych na velocity faderów. Tryby Custom są tworzone z pomocą Novation Components, darmowego narzędzia dostępnego przez Google Chrome lub aplikację standalone.

Żaden inny kontroler MIDI nie oferuje takiego poziomu integracji z trybem Live Loops. Launchpad Pro pojawia się teraz na stronie produktowej Logic’a Pro, co pokazuje jak znacząca jest ta aktualizacja.

 

[img:3]

 

Launchpad X i Launchpad Mini [MK3]

W Logic Pro 10.6 kontrolery Launchpad nie muszą zostać obrócone aby poprawnie wyświetlać widok Live Loops, jak to było w wersji 10.5. Jednakże w preferencjach Logica można znaleźć ustawienie orientacji, które pozwala wybrać pionowy lub poziomy układ w zależności od preferencji.

 

Kontrolery MIDI USB Pady

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Novation rozwiń listę sklepów

Studio

Ashley Henry i AyChibs czarują w trzeciej części Made To Express
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz