Tascam BD-MP4K - Popularne formaty audio i wideo obsługiwane jednym urządzeniem

Tascam BD-MP4K - Popularne formaty audio i wideo obsługiwane jednym urządzeniem

18 listopada 2020, 09:00
Producent: Tascam
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Zdalnie sterowany, profesjonalny odtwarzacz Blu-ray 4K UHD, Tascam BD-MP4K jest ma być właściwym wyborem dla szerokiej gamy komercyjnych instalacji wymagających wysokiej jakości obrazu, w tym obiektów publicznych, edukacyjnych i komercyjnych, teatrów, firm eventowych itp.

Zajmując tylko jedną jednostkę wysokości w racku, kompaktowy BD-MP4K oszczędza miejsce poprzez eliminację innych zbędnych urządzeń audio/wideo w szafie instalacyjnej. Obsługuje szeroki zakres nośników i formatów plików od płyt (Blu-ray/DVD/CD), pamięci USB, kart SD a nawet plików współdzielonych przez sieć Samba na serwerze NAS lub serwerze zdalnym poprzez Gigabit Ethernet.

 

[img:2]

 

Łatwa integracja z systemami multimedialnymi

W zintegrowanych systemach multimedialnych, wymagających innego sterowania niż przez pilot na podczerwień, BD-MP4K oferuje łączność poprzez RS-232C oraz sieć IP. Port RS-232C w urządzeniu zapewnia bezproblemową i pewną dwustronną komunikację pomiędzy urządzeniami z informacją zwrotną o swoim statusie, podczas gdy połączenie Ethernet ułatwia integrację w większych systemach z komponentami wzajemnie się komunikującymi.

Poza zdalną kontrolą, wszystkie funkcje są dostępne również lokalnie z panelu przedniego, jeśli istnieje taka potrzeba. Dostępne są także oddzielne funkcje blokady dla panelu, kieszeni płyt i sterowania podczerwienią aby zapobiec przypadkowym zmianom lub nieautoryzowanym dostępom.

Podłączenie wyświetlaczy lub telewizorów jest szybkie i łatwe dzięki dwóm portom HDMI plug-and-play na panelu tylnym, które obsługują zarówno format HDMI 2.0 jak i 1.4 (tylko dźwięk).

 

[img:1]

 

Typowy Tascam: Trochę więcej wszystkiego

Jeśli chodzi o połączenie profesjonalnej jakości dźwięku z integracjami komercyjnymi, BD-MP4K to czysty Tascam. Indywidualne złącza do dźwięku Surround 7.1 znajdują się na panelu tylnym i zapewniają w pełni wciągające, bogate brzmienie w każdej instalacji. Dostępne są również profesjonalnej jakości analogowe, symetryczne wyjścia stereo XLR, oraz niesymetryczne wyjścia stereo RCA. Wyjście koncentryczne może dostarczyć profesjonalnej jakości cyfrowych formatów audio takich jak Dolby, DTS i dwukanałowe liniowe PCM (SPDIF).

Dzięki wysokiej rozdzielczości obrazu i wyjątkowej jakości dźwięku, obsługiwaniu większości powszechnych nośników i formatów plików, zrozumiałym opcjom połączenia i konfiguracji, BD-MP4K spełni nawet najwyższe wymagania, tworząc idealny wybór do profesjonalnego użytku w instalacjach stałych bądź w trasie.

 

[img:3]

 

więcej: www.tascam.eu
CD / MP3 / HDD playery

Gdzie kupić?

Tascam Tascam tascam.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Tascam rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Mikrofon do podcastu: Shure - model MV7+
Więcej wiadomości