ART USB DI - Podłącz komputer do systemu PA

ART USB DI - Podłącz komputer do systemu PA

23 listopada 2020, 11:00
Producent: ART

ART USB DI to prosty sposób na podłączenie komputera do systemu PA i niezbędne akcesorium dla DJ-ów korzystających z laptopów. Najwyższej klasy przetwornik D/A tego urządzenia obsługuje częstotliwości próbkowania od 32 kHz do 48 kHz, a przełączane wyjścia z izolacją transformatorową zapewniają doskonałą, pozbawioną szumów jakość dźwięku.

Urządzenie pobiera sygnał USB, konwertuje go na sygnał analogowy, a następnie izoluje za pomocą customowych transformatorów. Dzięki zastosowanej izolacji zostały wyeliminowane wszelkie zakłócenia i zniekształcenia sygnału mogące występować w przypadku połączeń cyfrowo-analogowych.

 

[img:2]

 

Duże pokrętło na panelu przednim umożliwia łatwą i precyzyjną kontrolę sygnału wyjściowego. Użytkownik ma również do dyspozycji dodatkowe gniazdo słuchawkowe, dzięki któremu może na bieżąco monitorować dźwięk. Zastosowany na przednim panelu przełącznik pozwala użytkownikowi na utrzymanie sygnału wyjściowego na stałym poziomie, przy jednoczesnej możliwości regulacji sygnału słuchawkowego. USB-DI zasilany jest bezpośrednio z gniazda USB, bo niski pobór mocy na poziomie 200mA eliminuje potrzebę stosowania zewnętrznego zasilania.

ART USB-DI jest dostępny w Polsce w cenie 549 zł brutto i jest propozycją, którą warto się zainteresować i która na pewno ułatwi i zapewni stabilną pracę waszego systemu.

 

[img:3]

 

Trochę faktów:

 
  • Wejścia: USB 2.0
  • Próbkowanie: 32 - 48 kHz
  • Wyjścia: 2x symetryczne XLR, słuchawkowe 1/8"
  • Max sygnał wyjściowy: +7.5 dBu
  • Wyjście słuchawkowe: 150 mW / kanał
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
  • THD <0.02%

 

[img:1]

 
Di Boxy Konwertery ad/da

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > ART rozwiń listę sklepów

HiFi

Hala Targowa w Łomży nową realizacją ESS Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz