Brown Note stawia na Elation podczas Red Rocks Shows

Brown Note stawia na Elation podczas Red Rocks Shows

23 listopada 2020, 09:00
Producent: Elation

Red Rocks - amfiteatr na świeżym powietrzu wbudowany w otaczający piaskowiec jest jednym z bardziej znanych miejsc z muzyką na żywo. Od 24 do 27 września to legendarne miejsce na zachód od Denver było miejscem czterech wspaniałych muzycznych nocy częściowo z publicznością, a częściowo on line. Red Rocks nawiązała współpracę z usługą strumieniowego przesyłania wideo Nugs.net, aby zakończyć lato w dobrym stylu z lokalną firmą z Kolorado Brown Note Productions, dostarczając urządzenia z klasą szczelności IP od Elation do 4-dniowej eksploatacji.

Tiësto, Fitz and the Tantrums, Billy Strings i Lotus byli głównymi gwiazdami czterech wieczorów, występujących przed  publicznością, która była ograniczona do 175 fanów zgodnie z wytycznymi COVID-19 w Kolorado. Jako gwarancję ochrony przed wszelkimi problemami pogodowymi, zwłaszcza notorycznymi opadami deszczu w Kolorado, Brown Note sięgnął do swojego asortymentu opraw oświetleniowych Elation IP65 na każdą pogodę, aby oświetlić cztery koncerty wraz ze spektakularnymi formacjami skalnymi.

 

[img:1]

 

Ryan Knutson, prezes Brown Note Productions, zaprojektował zarówno oświetlenie koncertowe jak i krajobrazowe, wykorzystując zestaw oświetlenia Elation o klasie szczelności IP, które Brown Note nabył jesienią ubiegłego roku. Lista wyposażenia do oświetlenia scenicznego różniła się nieznacznie w zależności od pokazu -  pokaz Tiësto obejmował najwięcej opraw: 36 ruchomych głowic Proteus Maximus LED, 32 ruchome głowice wash Proteus Rayzor 760 LED, 16 hybrydowych urządzeń LED Protron Eclypse, 18 DTW Blinder 700 IP i 12 pixel barów Seven Batten 72. Taki zestaw zapewniał dużą moc i sprawdził się również podczas sesji z wieloma kamerami. Wszystkie pokazy zostały nakręcone do live streamingu dzięki uprzejmości 7 Cinematics i jego ekipy filmowej.

 

[img:6]

 

Proteus Maximus o jasności 50.000 lumenów były używane głównie do efektów powietrznych, ale podczas imprezy tanecznej gdzie grał Tiësto 24 września Brown Note wykorzystał dodatkowe 30 Maximus do oświetlenia czterech formacji skalnych w parku Red Rocks i kolejnych 16 jednostek do oświetlenia skały otaczającej część wypoczynkowa amfiteatru. Skały oświetlone światłem Maximus, zalane kolorami, a także statycznymi i obracającymi się efektami gobo, były idealne dla dodatkowych ujęć z kamery, co na pewno ucieszyło oglądających w formie streamu. Odległości od źródeł światła do obiektów były różne, ale maksymalna, jak mówi Knutson, wynosiła około 600 stóp.

 

[img:5]

 

Oprawy oświetleniowe - scena:

 
  • 36 x Proteus Maximus
  • 32 x Proteus Rayzor 760
  • 16 x Protron Eclypse
  • 18 x DTW Blinder 700 IP
  • 12 x Seven Batten 72

 

Oprawy oświetleniowe - formacje skalne:

 
  • 30 x Proteus Maximus

 

Oprawy oświetleniowe - część wypoczynkowa amfiteatru oświetlenie skalne:

 
  • 16 x Proteus Maximus

 

[img:3]

 
Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

Hala Targowa w Łomży nową realizacją ESS Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz