At Home, At Home - Live stream z Focusrite Pro już 3 grudnia

At Home, At Home - Live stream z Focusrite Pro już 3 grudnia

1 grudnia 2020, 11:00
Producent: Focusrite
Dystrybucja: AUDIOTECH

Weź udział w prezentacjach niedawno ogłoszonego RedNet R1 i interfejsów z serii Red, Q&A z wiodącymi realizatorami i producentami oraz posłuchaj, jak płynnie i skutecznie dostosować swój sposób pracy do domowego studia w postcovidowej rzeczywistości.

Naucz się jak podnosić efektywność i jakość Twoich produkcji korzystając z najbardziej uniwersalnych, elastycznych, profesjonalnych rozwiązań w świecie nagrań i odsłuchu. Zadbaj o to, aby urządzenia Red, RedNet i ISA czuły się jak w domu, w Twoim domu.

 

[img:2]

Obejrzyj na żywo pełne omówienie funkcji interfejsu Red 8Line, nowego członka potężnej serii interfejsów Red. Dzięki natywnym połączeniom z Thunderbolt 3, Pro Tools | HD i sieciami Dante, Red 8Line jest najlepiej brzmiącym i najbardziej wszechstronnym interfejsem audio od Focusrite z pełną kompatybilnością z każdym środowiskiem audio.

 

[img:1]

 

Zostanie również zademonstrowane jak przyspieszyć proces nagrywania i miksowania za pomocą urządzenia Rednet R1, wielofunkcyjnego, desktopowego kontrolera dla interfejsów Red. RedNet R1 posiada fizyczne przyciski z możliwością przypisania do nich wielu funkcji, jak również tworzy presety dla różnych konfiguracji I/O w matriksie RedNet Control. Wybieraj między perkusyjnymi i gitarowymi konfiguracjami lub przełączaj pomiędzy analogowymi torami efektowymi za jednym wciśnięciem przycisku.

Focusrite Pro zaprezentuje również RedNet A16R MkII i RedNet D16R MkII - ulepszone wersje popularnych, wielokanałowych analogowych i cyfrowych interfejsów RedNet - jak również ISA 828 MkII, ADN8 i ADN2, czyli trzy nowe produkty niedawno dodane do legendarnej rodziny ISA, które wprowadzają klasyczne brzmienie Focusrite do sieci Audio-over-IP Dante.

 

[img:3]

 

W ramach celebracji ogłoszenia 4 nowych produktów zaprojektowanych w celu spełnienia wymagań współczesnych realizatorów, Focusrite daje możliwość, aby wygrać kontroler RedNet R1 i interfejs Red 8Line w ograniczonym czasowo konkursie. Aby zdobyć więcej informacji i zgłosić swój udział w konkursie odwiedź stronę Focusrite.

Stream będzie można obejrzeć w serwisie YouTube.

 

więcej: focusrite.com
Interfejsy audio

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Focusrite rozwiń listę sklepów

Studio

NAMM'21: Znamy zwycięzców 36. edycji TEC Awards!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz