Niech pada śnieg dzięki Crisp Max z serii urządzeń efektowych Magmatic

Niech pada śnieg dzięki Crisp Max z serii urządzeń efektowych Magmatic

1 grudnia 2020, 09:00
Producent: Elation

Magmatic - nowa linia urządzeń do efektów, z przyjemnością prezentuje Crisp Max, niezawodną, wysokowydajną maszynę do wytwarzania śniegu z serii Polar Magmatic, która ułatwia tworzenie zimowych scenerii. Crisp Max jest w stanie wyprodukować duże ilości naturalnego śniegu z możliwością dostosowania wielkości płatka śniegu.

Małe lub duże płatki, krótkiego lub dalekiego zasięgu - ta maszyna o mocy 1250W może wyrzucać śnieg do 12 metrów (40 stóp) z elastycznością dostosowywania się do okazji. Dostępny jest opcjonalny silnik obrotu o 120 stopni, który zwiększa obszar pokrycia.

Crisp Max zawiera 20-litrowy zbiornik płynu ukryty w poręcznym case z wytrzymałymi kółkami dla dodatkowej ochrony i łatwiejszego przenoszenia. Wąż o długości 10 metrów można zamocować do standardowej kratownicy lub statywu, można go także przedłużyć do 50 metrów w poziomie lub w pionie za pomocą 10-metrowych rurek przedłużających ze złączkami, które są dostępne jako akcesoria.

 

[img:1]

 

Zaprojektowany, aby wytrzymać transportowanie i wielokrotne użycie, Crisp Max ma trwałą aluminiową obudowę i solidną konstrukcję, która zapewnia wysoką wydajność. Kompleksowy system APF (wentylator pompy powietrza) wraz z funkcją automatycznego czyszczenia zmniejsza ryzyko zatykania i potrzebę konserwacji. Łatwa do otwarcia obudowa oraz konstrukcja zapewniają nieskomplikowaną obsługę.

Do tej pory wytwornice śniegu miały uniwersalny problem - były po prostu za głośne! We wszystkich maszynach śnieżnych serii Polar zastosowano cichszą technologię wytwarzającą śnieg. Warstwa izolacji tłumi pracę wentylatora, co czyni je idealnymi do środowisk bardziej wrażliwych na hałas. Armatka może pozostać wewnątrz skrzyni, aby zminimalizować poziom hałasu.

 

[img:2]

 

Crisp Max wykorzystuje specjalnie opracowany płyn Atmosity Premium Snow Fluid firmy Magmatic (APS-2L, 4L, 20L) do tworzenia płatka śniegu, który naśladuje wygląd i dotyk prawdziwego śniegu. Płyn do wytwornicy został opracowany dla jednostek Magmatic Polar Series Crisp i Crisp Max, a pasuje także większości innych tego typu maszyn. 

Crisp Max zawiera łatwy w użyciu, wbudowany dotykowy panel sterowania LCD z opcjami sterowania ręcznego i timera. Jest to standard branżowy, sterowany za pomocą DMX-512 i RDM i oferuje opcje przewodowego i bezprzewodowego sterowania.

 

[img:3]

 

Efekty specjalne Magmatic, zaprojektowane, opracowane i dystrybuowane wyłącznie przez Elation Professional, są ciekawymi rozwiązaniami, które nie kosztują fortuny. Produkty Magmatic obejmują kompleksową gamę maszyn do wytwarzania mgły z seriami Magma i Thermatic, wytwornic śniegu z serii Polar oraz efektów symulacji kriogenicznych CO2 w serii Rocket. Aby uzupełnić wszystkie maszyny do efektów specjalnych, firma Elation opracowała kompletną linię specjalnie opracowanych płynów do efektów specjalnych, Atmosity. Dostępna jest również seria produktów oświetleniowych UV LED o stopniu ochrony IP65 z serii Prisma.

 

Śniegu Wytwornice

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Oświetlenie

Głowice do zadań specjalnych od JB Lighting na targach PL+S 2023
Więcej wiadomości