Nowe modele Arii już w PL i na testach!

Nowe modele Arii już w PL i na testach!

4 grudnia 2020, 12:00
Producent: Aria
Dystrybucja: Music Info

Gitarowy katalog firmy Aria nieustannie się powiększa - tym razem przedstawiamy Wam kilka pozycji, które powinny przypaść Wam do gustu. Co więcej, już wkrótce gruntownie je dla Was przetestujemy! 

 [img:1]

 

Aria Pro II 714-MK2 Fullerton to gitara typu superstrat w butikowym wydaniu. Korpus wykonany z topoli wieńczy przepiękny top z klonu wzorzystego, podczas gdy za stabilność (i estetykę!) całości odpowiada termicznie obrabiany klonowy gryf. Wszechstronność brzmieniową gwarantuje tercet przetworników w układzie HSS, a całość wieńczy fantastycznie prezentujące się wykończenie TQBL (Turquoise Blue). 

 

[img:3]

 

Z kolei Aria Pro II 615-MK2 Nashville jest instrumentem, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom klasycznego Tele. Gitara ta, czerpiąc z gitarowej klasyki, jednocześnie posiada wiele udogodnień, takich jak trzy przetworniki (rozszerzające paletę tonalną oryginału) oraz łączenie gryfu z korpusem typu Heel-less Bolt-on, dające lepszy dostęp do wyższych pozycji. 

 

[img:4]

 

Aria Pro II STG-004 to natomiast "klasyka gatunku" czyli podpalany strat z korpusem wykonanym z lipy oraz klonowym gryfem, zwieńczonym palisandrową podstrunnicą. Możliwości brzmieniowe wzbogaca humbucker, umieszczony w pozycji pod mostkiem. 

 

[img:5]

 

Mamy tu miłośników gitar typu single cut? Jeśli tak to z pewnością serce Wam zabije szybciej na widok Aria Pro II PE-480. Mahoniowy korpus zdobi laminat z klonu wzorzystego, podczas gdy gryf (klon oraz orzech) wyposażony został w sposób łączenia Heel-less Cutaway, co pozwala na lepszy dostęp do wysokich pozycji. Gitara dostępne będzie w wykończeniu SBKB (See-through Black Burst). 

 

[img:7]

 

Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Aria rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowa, rewolucyjna seria wzmacniaczy od Blackstar
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz