Rusza nowa seria webinarów Symetrix In Control

Rusza nowa seria webinarów Symetrix In Control

30 listopada 2020, 10:00
Producent: Symetrix
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Firma Polsound zaprasza na serię webinarów „Symetrix In Control” - cotygodniowych szkoleń na żywo, które uczą jak wykorzystać pełen potencjał rozwiązań oferowanych przez firmę Symetrix.

Każda z sesji trwa pełną godzinę zegarową (60 minut) i dogłębnie objaśnia konkretne aspekty ekosystemu Symetrix. Dodatkowo w trakcie każdego spotkania przewidziany jest czas na zadawanie pytań ekspertom prowadzącym szkolenie.

 

Terminy webinarów:

 
  • 1 grudnia (wtorek), godz. 18:00 - Harmonogram zdarzeń
     
    Oparty na sieci Web harmonogram zdarzeń zapewnia zautomatyzowaną kontrolę systemu, którą można skonfigurować z dowolnej przeglądarki internetowej. Dowiedz się jak programować i korzystać z internetowego harmonogramu zdarzeń od Stu Paterson z firmy Symetrix
  • 3 grudnia (czwartek), godz. 18:00 - GPIO & Logic
     
    Moduły GPIO & Logic zapewniają kontrolę nad urządzeniami zewnętrznymi. W trakcie tego spotkania skupimy się nad rzeczywistym przykładem i szczegółowym wyjaśnieniami dotyczącymi modułów logicznych Symetrix Composer.

 

 

 
Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Symetrix Symetrix www.symetrix.co

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Symetrix rozwiń listę sklepów

Hala Targowa w Łomży nową realizacją ESS Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz