Elation KL PANEL - Nowa oprawa dla filmu i telewizji

Elation KL PANEL - Nowa oprawa dla filmu i telewizji

3 grudnia 2020, 09:00
Producent: Elation

KL PANEL firmy Elation Professional to oprawa oświetleniowa LED o pełnym spektrum kolorów, która zapewnia wysoką wydajność, precyzyjną kontrolę temperatury barwowej, pełne odwzorowanie kolorów i równomierne pokrycie.

Urządzenie zostało zoptymalizowane pod kątem przestrajalnego światła białego w filmie i telewizji. Jest idealnym źródłem światła (głównego i wypełniającego) w wielu sytuacjach wymagających wyjątkowej wydajności i jakości kolorów.

  [img:1]

 

KL PANEL zawiera wysoce wydajny pakiet LED 6 w 1, który wytwarza nawet do 24 000 lumenów. Kompaktowa i przenośna oprawa może być zamontowana na statywie lub zawieszona za pomocą dowolnego standardowego zacisku lub dołączonego adaptera Junior.

 

 

Panel KL może być obsługiwany przez standardowe protokoły DMX, Art-NET lub sACN. Ponadto można go również regulować ręcznie za pomocą dołączonych enkoderów i wyświetlacza OLED, zapewniając natychmiastową kontrolę intensywności, temperatury barwowej, przesunięcia zieleni i innych ważnych ustawień. Wyświetlacz i enkodery są dogodnie umieszczone na dole oprawy, aby zapewnić łatwy dostęp, gdy panel KL jest zamontowany na stojaku.

 

[img:2]

 

Reflektory Naświetlacze teatralne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

Polsound i Shure zapraszają na konferencję MCCT Online Week
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz