Elation KL PANEL - Nowa oprawa dla filmu i telewizji

Elation KL PANEL - Nowa oprawa dla filmu i telewizji

3 grudnia 2020, 09:00
Producent: Elation

KL PANEL firmy Elation Professional to oprawa oświetleniowa LED o pełnym spektrum kolorów, która zapewnia wysoką wydajność, precyzyjną kontrolę temperatury barwowej, pełne odwzorowanie kolorów i równomierne pokrycie.

Urządzenie zostało zoptymalizowane pod kątem przestrajalnego światła białego w filmie i telewizji. Jest idealnym źródłem światła (głównego i wypełniającego) w wielu sytuacjach wymagających wyjątkowej wydajności i jakości kolorów.

  [img:1]

 

KL PANEL zawiera wysoce wydajny pakiet LED 6 w 1, który wytwarza nawet do 24 000 lumenów. Kompaktowa i przenośna oprawa może być zamontowana na statywie lub zawieszona za pomocą dowolnego standardowego zacisku lub dołączonego adaptera Junior.

 

 

Panel KL może być obsługiwany przez standardowe protokoły DMX, Art-NET lub sACN. Ponadto można go również regulować ręcznie za pomocą dołączonych enkoderów i wyświetlacza OLED, zapewniając natychmiastową kontrolę intensywności, temperatury barwowej, przesunięcia zieleni i innych ważnych ustawień. Wyświetlacz i enkodery są dogodnie umieszczone na dole oprawy, aby zapewnić łatwy dostęp, gdy panel KL jest zamontowany na stojaku.

 

[img:2]

 

Reflektory Naświetlacze teatralne Oświetlenie led

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Oświetlenie

Wsparcie Adam Hall Group dla Ziegelei Open-Air Festival
Więcej wiadomości