Yamaha aktualizuje konsolety CL/QL do wersji 5.6

Yamaha aktualizuje konsolety CL/QL do wersji 5.6

7 grudnia 2020, 12:00

Konsolety serii QL/CL firmy Yamaha nieprzerwanie, od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród realizatorów dźwięku z całego świata. Sam producent nie osiada jednak na laurach, tylko regularnie prezentuje nowe wersje oprogramowania systemowego, które dodaje nowe, interesujące i przydatne funkcjonalności.

 [img:1]

 

Tak też jest w nowym firmwarem wersji 5.6 - oferuje on rozbudowaną integrację interfejsu Dante Neutrik NA2-IO-DPRO. Jest to niewielkie, ale bardzo wydajne rozwiązanie I/O, które rozszerza funkcjonalności sieci połączeń Line, MIC i AES. Użycie interfejsów DPRO w szczególności przydaje się np. podczas ułożenia ich na kratownicach, gdzie podłączone są mikrofony ambientowe. Wówczas konsoleta może zdalnie kontrolować ich pracę, a całości dopełnia brak potrzeby stosowania długich kabli sygnałowych, co znacząco wpływa na finalną jakość dźwięku. Wszystko “wędruje” drogą cyfrową.

 

Yamaha jest zachwycona możliwością zintegrowania sterowania NA2-IO-DPRO z konsoletami CL / QL wraz z wydaniem oprogramowania układowego V5.6. Ta współpraca dodatkowo rozszerza możliwości systemów CL / QL. W połączeniu z serią R klienci mogą uczynić swoje systemy jeszcze bardziej elastycznymi.

Motome Tanaka - kierownik działu marketingu i sprzedaży w firmie Yamaha

 

Dodatkowo, dodana została obsługa cyfrowych wzmacniaczy NEXO NXAMP4x4MK2 i Yamaha serii PC.

 

[img:2]

 

[img:3]

więcej: pl.yamaha.com
Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Yamaha Commercial Audio Yamaha Commercial Audio pl.yamaha.com

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

M. Ostrowski sp. j.

adres:
ul. Muzyczna 1 55-330 Błonie

Sklepy muzyczne > Yamaha Commercial Audio rozwiń listę sklepów

KLANG:vokal - Procesor do immersyjnych miksów monitorowych
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz