Allen & Heath pokazał nową kartę MADI dla konsolet serii SQ

Allen & Heath pokazał nową kartę MADI dla konsolet serii SQ

9 grudnia 2020, 11:00
Producent: Allen&Heath

Miksery Allen & Heath z serii SQ szybko wpisały się w kanon popularnych profesjonalnych konsolet do realizacji streamingów. Teraz, wraz z nową kartą SQ MADI, seria SQ będzie mogła być stosowana w jeszcze większej ilości aplikacji.

Interfejs MADI 64x64 (48/96kHz) dołącza do wprowadzonych wcześniej kart Dante, SLink i WAVES, kompatybilnych z serią SQ. Nowa karta MADI pozwoli m.in. na łatwą integrację mikserów SQ z systemami emisji i rejestracji dźwięku, wozami transmisyjnymi i konsoletami innych producentów.

 

[img:1]

 

Dzięki łatwej możliwości streamingu poprzez złącze USB i opcjom Dante, SQ to idealna konsoleta na potrzeby wykonywania profesjonalnych transmisji lub produkcji AV. Dodatkowym, kluczowym atutem tej serii jest kompaktowość. Odpowiadając na potrzeby realizatorów emisyjnych stworzyliśmy kartę SQ MADI, która umożliwia stosowanie mikserów SQ w profesjonalnych aplikacjach broadcastowych i pozwala na pełne wykorzystanie możliwości konsolety.

Keith Johnson - manager produktowy SQ

 

Karty SQ MADI pojawią się w Polsce w 2021 roku.

 

[img:2]

 
Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Allen&Heath Allen&Heath www.allen-heath.com

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Sklepy muzyczne > Allen&Heath rozwiń listę sklepów

KLANG:vokal - Procesor do immersyjnych miksów monitorowych
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz