ETC przedstawia High End Systems SolaFrame Studio

ETC przedstawia High End Systems SolaFrame Studio

8 grudnia 2020, 08:00
Producent: ETC

ETC ma przyjemność przedstawić zautomatyzowaną oprawę oświetleniową SolaFrame Studio - bezwentylatorową, chłodzoną konwekcyjnie oprawę, która stawia na wysoką jakość funkcji, piękne spektrum kolorów i cichą pracę.

SolaFrame Studio jest niesłyszalny i efektowny wizualnie, a zestaw funkcji urządzenia został zaprojektowany z myślą o doskonałej kontroli projekcji i wspaniałych kolorach w kompaktowym opakowaniu. Idealnie pasuje do teatrów, sal koncertowych, oper, studiów filmowych / telewizyjnych i świątyń, wykorzystuje 300-watowy silnik High CRI Bright White, który wytwarza 10.000 lumenów.

 

 

Silnik urządzenia chłodzony konwekcyjnie pozwala na pracę całkowicie bez wentylatora. SolaFrame Studio jest wyposażony w wiele funkcji, w tym wysokiej jakości 13-soczewkowy układ optyczny z opatentowanym systemem odmgławiania soczewek, niezwykle szeroki zakres zoomu 5.5 - 57°, system mieszania kolorów CMY / CTO-Linear, wymienną tarczę kolorów z siedmioma pozycjami plus open, system kadrowania z pełnym blackoutem do całkowitej kontroli kształtowania wiązki, iris o 16 nożach zapewniający wyjątkowo wąskie efekty wiązki, rozpraszanie światła z dodatkową, opcjonalną głęboką dyfuzją,  obrotowe koło gobo z siedmioma pozycjami i open oraz liniową pryzmę do powielania wzorów na scenie.

 

[img:1]

 

Matt Stoner, menedżer ds. Produktów zautomatyzowanego oświetlenia, skomentował:

 

SolaFrame Theatre jest dla nas wyjątkowym elementem wyposażenia. Nasi klienci często prosili o mniejszą wersję, aby rozszerzyć środowiska, w których można używać opraw bez wentylatora. Doprowadziło to do powstania SolaFrame Studio, które dzięki szerokiemu zestawowi funkcji i mniejszym rozmiarom umożliwia cichą pracę rozsławioną przez SolaFrame Theatre.


Menedżer marki High End Systems, Tania Lesage dodała:

 

Dzięki pionierskiej technologii ruchomych świateł, a ostatnio oprawom LED, nasze doświadczenie w technologii bez wentylatorów jest niezrównane i zostało wykazane w niezliczonych instalacjach na całym świecie. Unikalne połączenie naszego wieloletniego doświadczenia, wiedzy technicznej i obsługi klienta połączyło się, tworząc nasze nowe urządzenie SolaFrame Studio, które z ogromną dumą dodajemy do naszego portfolio produktów. 


Więcej informacji na temat bezwentylatorowych urządzeń znajdziecie tutaj.

 

Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Oświetlenie

Śledzenie case'ów w transporcie? Z Adam Hall i Apple to możliwe!
Więcej wiadomości