Visionary Solutions MV4 IP Multiviewer - wiele źródeł video w jednym obrazie

Visionary Solutions MV4 IP Multiviewer - wiele źródeł video w jednym obrazie

8 grudnia 2020, 09:00
Producent: Visionary Solutions
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Visionary Solutions zaprezentowało MV4 IP Multiviewer - urządzenie do monitorowania lub wyświetlania wielu źródeł video jednocześnie. MV4 IP Multiviewer może miksować i dopasowywać rozdzielczości wejściowe, skalować dowolne wejście wizyjne do 4K UHD i prowadzić do dowolnego okna wejściowego w celu połączenia do czterech źródeł w jednym obrazie 4K.

Zaprojektowany z myślą o małych i dużych obiektach komercyjnych, MV4 IP Multiviewer łączy się z siecią i łączy do czterech strumieni AV-over-IP z nadajników PacketAV Matrix serii 4K firmy Visionary. Każde wejście może być skalowane i pozycjonowane przy użyciu predefiniowanych ustawień domyślnych – takich jak widok Quad, side-by-side, full screen, picture-in-picture, picture-aside-picture i innych – lub poprzez niestandardową, zdefiniowaną przez użytkownika konfigurację układu.

 

[img:1]

 

MV4 IP Multiviewer jest przeznaczony do przetwarzania kilku strumieni wejściowych jednocześnie w różnych układach. Niezależne funkcje audio w MV4 IP Multiviewer umożliwiają użytkownikom wybór jednego z czterech źródeł dźwięku lub dodanie dodatkowego źródła.

Multiviewer MV4 IP redefiniuje tradycyjną technologię multiwindowingową, eliminując konieczność stosowania osobnego multiviewera HDMI na każdym wyświetlaczu. Rozwiązuje ona problemy związane z powszechnym projektowaniem i ograniczeniami przestrzennymi dzięki możliwości lokalizacji w dowolnym miejscu w sieci, bez konieczności instalowania urządzenia w pobliżu źródła lub wyświetlaczy. Konstrukcja oparta na rozwiązaniach sieciowych umożliwia użytkownikom łatwe skalowanie do wielu możliwości przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów instalacji i konserwacji urządzeń.

 

[img:2]

 
Video i kamery Telewizja przemysłowa

Gdzie kupić?

Visionary Solutions Visionary Solutions visionary-av.com

Dystrybucja w Polsce:

Sennheiser TeamConnect teraz z certyfikatem Microsoft Teams
Więcej wiadomości