Last call !!!  - Webinar Biamp

Last call !!! - Webinar Biamp

8 grudnia 2020, 13:00
Producent: Biamp

Bpart AV zaprasza na webinar pt. "BIAMP - procesory AV, przegląd rozwiązań i możliwości systemów". Podczas spotkania będzie można zapoznać się z funkcjonalnościami procesorów DSP i wzmacniaczy z serii Tesira, Vocia, Audia i Nexia.

Oferta produktowa Biamp jest kompleksowa, składają się na nią kompatybilne ze sobą systemy audio i wideo, w skład których wchodzą głośniki, wzmacniacze, matryce, procesory sygnałów audio i wideo, mikrofony, a także systemy maskowania dźwiękiem. Rozwiązania BIAMP są skalowalne, można je spotkać zarówno w małych salach konferencyjnych, jak i w dużych kampusach i ośrodkach konferencyjnych. Zaawansowana technologia umożliwia rozbudowę systemu i jego aktualizację.

 

[img:2]

Produkty BIAMP są dedykowane dla firm i korporacji, hoteli, sklepów, restauracji, szkół i uczelni, służby zdrowia, instytucji administracji państwowej, lotnisk i wielu innych.

Webinar "BIAMP - procesory AV, przegląd rozwiązań i możliwości systemów" jest dedykowany integratorom systemów AV oraz administratorom IT odpowiedzialnym za utrzymanie i rozwój systemów AV. Spotkanie odbędzie się 10.12.2020 o godz. 14:00 na platformie ZOOM.

 

Weź udział

 

[img:1]

 
Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa
Hala Targowa w Łomży nową realizacją ESS Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz