ELF - Nowe comba basowe od Trace Elliot

ELF - Nowe comba basowe od Trace Elliot

9 grudnia 2020, 12:00
Producent: Trace Elliot
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Jest wiele małych wzmacniaczy basowych, ale ŻADEN z nich nie brzmi jak ich pełnowymiarowe odpowiedniki. Aby uzyskać brzmienie dużego wzmacniacza basowego, który można nosić w jednej ręce, comba Trace ELF wyposażono w najlepsze komponenty głośnikowe i umieszczono w przenośnym opakowaniu.

Modele ELF stworzono z myślą o basistach ceniących sobie mobilność i brzmienie swojego instrumentu. Comba wyposażono w topowe komponenty oraz customowe głośniki cenionych producentów. Ponadto modele posiadają Gig-Ready Ultra Quiet DI, czyli zintegrowane wyjście Trace DI, które jest wyjątkowo ciche i umożliwia łatwe wysyłanie zoptymalizowanego tonu do konsolety mikserskiej lub interfejsu audio w domu. Idealny również do zastosowań nagraniowych.

 

[img:1]

 

Producent nie zapomniał o innych funkcjonalnościach. Jedną z nich jest możliwość rozbudowy. Masz duży koncert? Weź ELF Combo i kolumnę głośnikową 2x8 lub 1x10 i uzyskaj więcej niż wystarczającą moc.

Nowe comba od Trace Elliot z serii ELF wyposażono w panel oferujący wiele opcji, w tym szerokozakresową kontrolę wzmocnienia wejściowego ze wskaźnikiem poziomu sygnału i 3-pasmowy korektor, który emuluje odpowiedź klasycznych wielopasmowych filtrów korektora graficznego Trace Elliot. Bardzo wysoka impedancja wejściowa przedwzmacniacza, powyżej 10 megaomów, zapewnia maksymalną czułość podczas korzystania z pasywnych przetworników. Comba posiadają także wyjście słuchawkowe 1/4 cala pozwalające na ciche ćwiczenie w domu nawet do późnych godzin nocnych.

 

[img:3]

 

Wzmacniacz ELF od Trace Elliot udowodnił, że można zmieścić najlepsze technologiczne rozwiązania znane z większych wzmacniaczy w małej obudowie. Teraz także w wersji combo.

 

[img:2]

 

Wzmacniacze Komba basowe

Gdzie kupić?

Trace Elliot Trace Elliot www.traceelliot.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Trace Elliot rozwiń listę sklepów

Gitara

Legitne Plexi od Dave'a Friedmana
Więcej wiadomości