Arturia MiniLab MkII Orange Edition - Kompaktowy kontroler w nowej odsłonie

Arturia MiniLab MkII Orange Edition - Kompaktowy kontroler w nowej odsłonie

11 grudnia 2020, 11:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

MiniLab MkII Orange Edition to kompaktowy kontroler MIDI, który będzie miał ogromny wpływ na Twoją kreatywność. Zaprojektowany tak, aby pasował do każdego miejsca pracy i wyposażony w 25 smukłych klawiszy, 8 padów RGB, 16 pokręteł i fantastyczną kolekcję dołączonego oprogramowania, takiego jak chociażby wirtualny instrument – Analog Lab Lite.

Wystarczająco mały, aby zmieścić się w torbie na laptopa, MiniLab MkII może podążać za Tobą w twórczej podróży. Stwórz kilka szkiców w pociągu. Kontroluj swój DAW i miksuj w swoim pokoju hotelowym. Łącząc prosty, ergonomiczny design z jednymi z najbardziej inspirujących dźwięków w branży, MiniLab MkII Orange Edition będzie z Tobą na każdym kroku.

 

[img:1]

 

MiniLab MkII to małe, solidne i mocne urządzenie, które jest mobilnym rozwiązaniem studyjnym i idealnym towarzyszem dla każdego wykonawcy lub producenta muzyki elektronicznej. Połącz wszystkie swoje pomysły dzięki Ableton Live Lite. Rejestruj swoje występy, dodawaj efekty, wypaczaj próbki, aby dopasować je do swojego tempa i z łatwością twórz utwory o jakości studyjnej.

 

[img:2]

 

Oprócz odważnego koloru, Orange Edition zawiera również duży wybór dołączonego oprogramowania, które pomoże Ci zacząć tworzyć muzykę od razu po wyjęciu z pudełka. Dzięki Analog Lab Lite – swoistej bibliotece dźwięków i syntezatorów dostępnych w Arturia V Collection – będziesz mógł doświadczyć praktycznej radości z kontrolowania niektórych z najbardziej kultowych dźwięków wszech czasów z ponad 500 dźwiękami. Zawiera również Ableton Lite Live, aby od razu rozpocząć produkcję. Dzięki wyjątkowej integracji z Analog Lab Lite każde pokrętło i przycisk są natychmiast mapowane do konkretnych parametrów. Do tego ucz się gry z nową aplikacją Melodics – to 40 interaktywnych ćwiczeń.

 

[img:3]

 

Dołączone oprogramowanie:

 
  • Arturia Analog Lab Lite
  • Ableton Live Lite
  • UVI Grand Piano Model D
  • Aplikacja Melodics z 40 ćwiczeniami
  • Arturia MIDI Control Center

 

Kontrolery MIDI USB Klawiatury sterujące

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Studio

Roland wchodzi w nowe rewiry z mikserem Bridge Cast
Więcej wiadomości