Jak wydobyć z siebie kreatywność? Może z najnowszym V Collection 8 Arturia?

Jak wydobyć z siebie kreatywność? Może z najnowszym V Collection 8 Arturia?

9 grudnia 2020, 08:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Znana i lubiana wśród muzycznych producentów firma Arturia stawia kolejny krok, dając muzykom narzędzie, dzięki któremu mają odkryć nowe pokłady swojej kreatywności. Właśnie ujrzała światło najnowsza V Collection 8. Co nowego w wersji osiem pragniemy Wam w tym momencie zaprezentować.

V Collection 8 łączy w sobie piękne brzmienia fortepianów, potężne organy, czy analogowe syntezatory - wszystko co niezbędne dla twórców muzyki. Oto kultowe dźwięki zostały przeniesione do wirtualnej rzeczywistości dzięki nowatorskiej technologii modelowania. 28 instrumentów o ponadczasowym brzmieniu i unikalnym designie. Te instrumenty to nie tylko wierne emulacje; zostały wzbogacone o współczesne funkcje na miarę XXI wieku, co pozwala kreować dźwięki przewyższające ich sprzętowych przodków. To kompletny zestaw spełniający wymagania stawiane przed współczesnymi twórcami. 

Czas na konkrety: Co nowego w wersji V Collection 8?

[img:1]

Jun-6 V

NATYCHMIASTOWA ANALOGOWA MIŁOŚĆ

Legendarny, łatwy w użyciu syntezator polifoniczny z nieodpartym kremowym brzmieniem, które porusza duszę, z kultowym efektem chorus i ulepszoną modulacją.

 

 

[img:2]

Emulator II V

MASZYNA DO SAMPLOWANIA W STYLU RETRO

Idealny zestaw narzędzi do samplowania w stylu lo-fi, łączący cyfrowy charakter oryginalnego Emulatora, który pokochasz, z najnowocześniejszą elastycznością twórczą, której potrzebujesz.

 

 

[img:3]

OB-Xa V

LEGENDARNA GROWL MASZYNA

Wierny grubemu, agresywnemu brzmieniu oryginału i doładowany nowymi funkcjami, OB-Xa V zabierze Cię na dziką dźwiękową przejażdżkę.

 

 

[img:4]

Vocoder V

NAJLEPSZA ZMIANA BARWY GŁOSU

Ikoniczny 16-pasmowy wokoder rozszerzony o zaawansowane możliwości syntezatora, samplera i modulacji, oferujący wyraźny dźwięk, który naprawdę mówi sam za siebie.

 

 

 [img:5]

Jup-8 V4

ANALOGOWA AWANGARDA

Legendarny polifoniczny flagowiec odpowiedzialny za jedne z najbardziej inspirujących dźwięków wszechczasów, odrodzony z kolosalnym nowym silnikiem dźwiękowym.

 

 

[img:6]

Stage-73 V2

ELEKTRYCZNA MASZYNA Z DUSZĄ

Oryginalna super moc pianina elektrycznego, ponownie zasilona nowym silnikiem modelowania fizycznego, autentycznym zestawem pedałów i wzmacniaczy, zaawansowanymi dostosowaniami tonalnymi i nie tylko.

 

 

[img:7]

Analog Lab V

TWOJA BRAMA DO INSPIRACJI

Ponadczasowe dźwięki, natychmiast dostępne, a wszystko to w jednym intuicyjnym interfejsie. 2000 profesjonalnie wykonanych presetów z każdego instrumentu z V Collection, inteligentne przeglądanie brzmień, łatwe miksowanie i nakładanie dźwięków oraz wiele więcej - Twój podstawowy arsenał instrumentów klawiszowych!

 

 

 

Wymarzony workflow

V Collection 8 został zaprojektowany tak, aby nie tylko spełniać wszystkie wymagania dotyczące brzmienia syntezatorów i klawiszy. Został zbudowany tak, aby był intuicyjny, dostępny i przyjemny, zaprojektowany przez muzyków, producentów i inżynierów z pasją, którzy rozumieją znaczenie płynnego procesu tworzenia muzyki.

To więcej niż zbiór legendarnych instrumentów. To szereg narzędzi dźwiękowych zaprojektowanych do pracy w doskonałej harmonii, torujący drogę dla nieograniczonego procesu twórczego, który będzie inspirował na każdym kroku.

Samouczki w aplikacji

Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z każdym instrumentem dzięki nowym, zintegrowanym i łatwym do opanowania samouczkom, opisującym szczegółowo każdy element i dającym najważniejsze wskazówki.

Praktyczne makra sterujące

Każdy instrument udostępnia 4 makra do szybkiego i inteligentnego dostosowywania dźwięku, dzięki czemu możesz natychmiast odkryć jego potencjał dźwiękowy bez rozległej zmiany parametrów.


Usprawnione przeglądanie dźwięków

Filtrowanie, znajdowanie i organizowanie idealnych dźwięków jest łatwiejsze niż kiedykolwiek; nowy interfejs przeglądania pozwala w pełni dostosować paletę tonalną.

 

Presetowy raj

Znajdź swój dźwięk w mgnieniu oka. Każdy instrument z V Collection 8 posiada tę samą inteligentną przeglądarkę presetów. Błyskawicznie znajdź idealny dźwięk lub eksperymentuj z czymś nowym. Szukaj według nazwy, stylu lub przeglądaj kategorie; dodawaj dźwięki do ulubionych w celu ich natychmiastowego przywołania; dodawaj komentarze i twórz własne listy odtwarzania; odnalezienie własnego brzmienia nigdy nie było tak łatwe!

Dodatkowo każdy instrument zapewnia dostęp do Arturia Sound Store, ogromnej kolekcji bezpłatnych i płatnych banków dźwięku, która jest aktualizowana co miesiąc. Od paczek gatunkowych po inspirowane konkretnymi artystami - w sklepie Sound Store znajdziesz wszystkie inspiracje, których kiedykolwiek będziesz potrzebować.

Trochę danych:

  • Jun-6 V: Jun-6 V przekazuje czysto analogowego ducha serii Juno, klasyków DCO, które wprowadziły polifonię do mas. Jego kolosalne i kremowe brzmienie pozostaje inspirujące do dziś - zoptymalizowane i ulepszone, aby nadążać za nowoczesnymi twórczymi potrzebami.
  • Vocoder V: korzysta z kultowego 16-pasmowego vocodera i wyposaża go w zaawansowane możliwości syntezy, samplera i modulacji. Od charakterystycznego "robotycznego" wokalu Daft Punk po najnowocześniejsze tekstury, Vocoder V oferuje bogaty harmonicznie głos, który naprawdę mówi sam za siebie.
  • Emulator II V: jest oparty na ikonie multitimbral samplingu, którą preferują wszyscy, od Depeche Mode po Trenta Reznora. To doskonały zestaw narzędzi do próbkowania w stylu lo-fi, łączący oldschoolowe cyfrowe zacięcie, które pokochasz, z najnowocześniejszą elastycznością twórczą, której potrzebujesz.
  • OB-Xa V: przenosi ogromną analogową syntetyczną moc. Określany mianem „Jump” - od utworu z list przebojów lat 80. Wierny brzmieniu oryginału i doładowany nowymi funkcjami, OB-Xa V zabierze Cię na szaloną dźwiękową przejażdżkę.
  • Jup-8 V4: duża aktualizacja! Ten flagowy polysynth był uwielbiany przez takich artystów jak Prince, Duran Duran i Michael Jackson. Analogowy tytan jest teraz większy niż kiedykolwiek, dzięki złożonej modulacji, dynamicznym efektom, dwustopniowym sekwencerom i nie tylko.
  • Stage-73 V2: Uduchowione dźwięki pianina elektrycznego Rhodes, przywrócone do życia z oszałamiającym realizmem dzięki aktualizacji. Najnowocześniejsze fizyczne modelowanie oferuje niezrównane autentyczne wrażenia i personalizację, z zestawem pedałów i wzmacniaczy oraz zaawansowanymi dynamicznymi poprawkami, które pomogą Ci znaleźć własny styl.
  • Analog Lab V: zupełnie nowy układ, łatwiejsza nawigacja po presetach i nowe, potężne tryby występu dla studia i na żywo na scenie.
  • Samouczki w aplikacjach: pomagają w błyskawicznym wydawaniu dźwięków!
  • Usprawnione przeglądanie presetów: nowa przeglądarka umożliwiająca dokładne i szybkie znajdowanie dźwięków, o których myślisz.

 

To co, gotowy na nowy wymiar twórczości?

 

 

 

Oprogramowanie i DAW Oprogramowanie DJ Pluginy, instrumenty, sample Syntezatory

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Studio

Apple Logic Pro 11 – coraz inteligentniej…
Więcej wiadomości