Pałac Kultury w Podolsku wyposażony w systemy RCF HDL26-A

Pałac Kultury w Podolsku wyposażony w systemy RCF HDL26-A

22 grudnia 2020, 09:00
Producent: RCF

Pałac Kultury "Październik" w rosyjskim Podolsku jest dwukondygnacyjnym teatrem założonym w 1966 roku. W miejscu tym odbywa się wiele rodzajów imprez, od tańca po koncerty i wydarzenia lokalne. Rosyjski dystrybutor RCF, ARIS, dostarczył system liniowy RCF HDL 28-A z SUB 9004-AS, co umożliwiło otwarcie dla publiczności balkonu na 240 miejsc, wcześniej zamkniętego z powodów akustycznych.

 [img:1]

 

Zainstalowany ponad dziesięć lat temu, poprzedni system nagłośnienia nie był w stanie prawidłowo pokryć dość obszernego balkonu. Dlatego bilety na balkon podczas płatnych koncertów nie były sprzedawane, co pozwoliło uniknąć skarg rozczarowanych gości. Kiedy zatwierdzono budżet na nowy system nagłośnienia, obowiązkowym wymogiem kierownictwa Domu Kultury było zapewnienie wysokiej jakości dźwięku dla wszystkich sekcji obiektu, w tym balkonu i parteru.

 

[img:2]

 

ARIS zaproponował powieszenie dwóch klastrów aktywnej linii RCF po sześć modułów każdy. Dwa górne moduły w klastrze skierowane wyłącznie na balkon oraz cztery dolne elementy skierowane na parter. Trzy 18-calowe aktywne subwoofery SUB 9004-A zostały skonfigurowane w stacki L/R zapewniając dźwięk na niższych częstotliwościach. Cała kontrola i monitoring systemu odbywa się z kabiny dźwiękowca za pomocą protokołu RDNet.

 

[img:3]

 

Dla klienta została przeprowadzona wstępna demonstracja proponowanego sprzętu. Specjaliści ARIS zdemontowali istniejący system i tymczasowo zainstalowali na jego miejscu nowy, aby pokazać klientowi dokładność symulacji i ogólną jakość dźwięku RCF. Była to udana demonstracja, a klient pochwalił znaczne ulepszenie i nową wygodę zarządzania systemem, która wcześniej była dla teatru problematyczna.

 

[img:4]

 
więcej: www.rcf.it
Systemy liniowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > RCF rozwiń listę sklepów

KLANG:vokal - Procesor do immersyjnych miksów monitorowych
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz