Waves eMotion LV1 - Kompletne narzędzie do streamingu w studiu i na scenie

Waves eMotion LV1 - Kompletne narzędzie do streamingu w studiu i na scenie

15 grudnia 2020, 12:00
Producent: Waves
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

eMotion LV1 to rewolucyjna cyfrowa konsola mikserska dla inżynierów monitorowych i miksowania FOH. Oparta na technologii Waves SoundGrid, oferuje wysoką jakość dźwięku na potrzeby wymagających realizacji w studiu i na scenie.

 

 

Każdy kanał miksera ma swój własny rack-in, w którym można obsługiwać do ośmiu kompatybilnych wtyczek SoundGrid. Oznacza to, że możecie miksować na żywo z setkami ulubionych pluginów działających w samym mikserze. Wszystkie presety wtyczek zapisane w eMotion LV1 można udostępniać hostom Waves MultiRack i StudioRack, umożliwiając bardzo łatwe przejście między środowiskiem studyjnym i pracą na żywo.

 

[img:3]

 

Channel strip miksera, standardowy korektor, filtry i przetwarzanie dynamiki są zapewniane przez moduły Waves EMO: eMo D5 Dynamics, emo F2 Filter i eMo Q4 Equalizer. Te trzy moduły zostały zaprojektowane w celu uzyskania maksymalnej przejrzystości i wydajności dźwięku na żywo i są zawarte w LV1 eMotion.

 

[img:2]

 

eMotion LV1 może być sterowany za pomocą standardowych kontrolerów sprzętowych, ekranów wielodotykowych i różnych urządzeń przenośnych - do czterech ekranów dotykowych lub po prostu jednego laptopa czy tabletu.

System eMotion LV1 wykorzystuje infrastrukturę SoundGrid dla sieci audio. Może być ustawiony jako konfiguracja przenośna lub stała i może łączyć się z dowolnym kompatybilnym serwerem I/O, lub SoundGrid. Oznacza to, że możecie zabrać mikser ze sobą i grać na nim w dowolnym czasie i miejscu - w domu, w pokoju hotelowym, w autobusie wycieczkowym lub w miejscu wydarzenia na żywo.

 

[img:1]

 
więcej: www.waves.com
Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Waves rozwiń listę sklepów

KLANG:vokal - Procesor do immersyjnych miksów monitorowych
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz