Nowy głośnik dla gitarzystów - Jensen Blackbird 40

Nowy głośnik dla gitarzystów - Jensen Blackbird 40

22 grudnia 2020, 10:00
Producent: Jensen

Przepis na sukces? Doskonałe, kultowe brzmienie + najnowsze rozwiązania technologiczne, zapewniające trwałość, nieosiągalną w oryginale. Taki właśnie jest Blackbird 40, najnowszy 12-calowy głośnik od firmy Jensen. 

 [img:1]

 

Jensen Loudspeakers Blackbird 40 to 12-calowy głośnik, dysponujący mocą 40 wattów oraz charakterystyką tonalną kultowego modelu P12Q. Wyżej wymieniona legendarna konstrukcja posiadała jedyną w swoim rodzaju "górkę", którą rzecz jasna odtworzono w Blackbird 40. Ale to tylko jedna strona medalu.

Najnowszy produkt Jensen Loudspeakers wyposażony został w specjalny, wzmocniony magnes (Reinforced AlNico) pozwalający na osiągnięcie właściwości tonalnych znanych z o wiele droższych konstrukcji. Blackbird 40 ponadto o wiele lepiej radzi sobie z niższymi częstotliwościami niż P12Q, co sprawia, że bez problemu odnajdzie się również w krainie przesteru. 

 

[img:2]

 
Wzmacniacze Głośniki

Gitara

Ultra limitowana seria gitar akustycznych od Gibsona
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz