Tascam udostępnił aktualizację v1.21 dla miksera Model 12

Tascam udostępnił aktualizację v1.21 dla miksera Model 12

21 grudnia 2020, 12:00
Producent: Tascam
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Wraz z najnowszą aktualizacją v1.21, mikser analogowy Tascam Model 12 otrzymuje funkcję opóźnienia sygnału wyjściowego. Pomoże ona zapewnić stabilną synchronizację pomiędzy dźwiękiem i obrazem transmitowanymi online w dowolnym systemie AV.

W Tascam Model 12 możemy ustawić parametr opóźnienia od 0 do 2000 ms w krokach co 1 ms. Możliwe jest szybkie dostosowanie synchronizacji o 100 ms za pomocą klawiszy funkcyjnych lub o 1 ms za pomocą pokrętła wyboru.

 

[img:1]

 

Synchronizację opóźnienia można ustawić zarówno dla wyjścia USB, jak i dla wyjścia głównego, co zapewnia większą wszechstronność i kontrolę zarówno dla transmisji strumieniowej z komputera, jak i sprzętowych koderów, takich jak Tascam VS-R. Relacja audio-wideo jest zawsze prawidłowa, niezależnie od platformy.

 

Pobierz aktualizację v1.21

 

[img:2]

 
więcej: www.tascam.eu
Miksery Analogowe Cyfrowe Podcast i home office

Gdzie kupić?

Tascam Tascam tascam.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Tascam rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Subwoofer Kali Audio WS-12 w Hemp Studio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz