Nowy werbel od firmy DW - Dave Grohl Icon Snare Drum

Nowy werbel od firmy DW - Dave Grohl Icon Snare Drum

21 grudnia 2020, 09:00
Producent: DW DRUMS

Chociaż Dave Grohl obecnie znany jest z bycia gitarzystą i wokalistą zespołu Foo Fighters, to nie wolno zapominać o jego karierze perkusisty w legendarnej grupie Nirvana. Firma DW postanowiła wypuścić werbel Dave Grohl Icon Snare Drum nawiązujący do jego perkusyjnych przeżyć. Efekt jest naprawdę niesamowity.

 

[img:1]

 

Werbel jest wyrazem uznania dla kariery perkusyjnej Grohla, a także jego wieloletniego związku z legendarnym studiem nagrań Sound City w Los Angeles oraz ukochanym Studio 606. Miłość Grohla do Sound City zaczęła się, kiedy nagrywał w legendarnym studiu z Nirvaną ich przełomowym album - Nevermind. Niedawno Grohl wyprodukował i wyreżyserował wielokrotnie nagradzany dokument o tym samym tytule.

 

[img:2]

 

Oprócz tego, że instrument jest cennym przedmiotem kolekcjonerskim, to przede wszystkim bardzo dobry werbel. Został wykonany z 11 warstw północnoamerykańskiego klonu Hard Rock przy użyciu technologią VLT. Bęben jest wyposażony w obręcze True-Hoops, rozwiązanie True-Pitch 50 Tuning oraz True-Tone Snare Wires. Wraz z werblem otrzymujemy pokrowiec Deluxe DW, certyfikat autentyczności oraz czapkę Sound City.

 

[img:3]

 

Chciałbym podziękować wszystkim w DW, ponieważ jest to coś, co mnie zaskakuje. Nigdy wcześniej nie miałem własnego werbla, a to jest całkiem piękne - Dave Grohl

 

DW zapowiada wyprodukowanie tylko 250 werbli Dave Grohl ICON - każdy z nich będzie ponumerowany i podpisany przez Johna Gooda. Część dochodów ze sprzedaży każdego werbla zostanie przekazana na cele charytatywne wskazane przez Grohl'a.

 

 
Akustyczne Werble

Perkusja

Test talerzy perkusyjnych Istanbul Mehmet Origin Dark Ride 22
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz