Stwórz swój własny teledysk z Teenage Engineering OP-Z

Stwórz swój własny teledysk z Teenage Engineering OP-Z

24 grudnia 2020, 10:00
Producent: Teenage Engineering
Dystrybucja: AUDIOTECH

Aplikacja OP-Z pozwala teraz na sekwencjonowanie i przekształcanie filmów, dzięki nowemu, ulepszonemu trybowi photomatic. Użytkownik może dodać do 24 plików wideo i zdjęć/grafik w celu stworzenia oryginalnych wizualizacji, perfekcyjnie zsynchronizowanych ze swoimi beatami. Tworzenie własnych wziuali nigdy nie było tak proste!

Aktualizacja aplikacji wprowadza także nowy zestaw kontrolek do modyfikowania każdego materiału video. Można znaleźć między innymi: zoom, scroll, dostosowanie kolorów, szybkość odtwarzania i inne. Aplikację można pobrać na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

 

[img:3]

 

Pobierz na iOS i Android

[img:1] [img:2]
 .
Oprogramowanie i DAW Syntezatory IOS

Gdzie kupić?

Teenage Engineering Teenage Engineering teenage.engineering

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Teenage Engineering rozwiń listę sklepów

Studio

Arturia V Collection teraz ze wsparciem dla Apple M1
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz