Perkusja nie z tej ziemi - Vox Telstar Maple 2021

Perkusja nie z tej ziemi - Vox Telstar Maple 2021

27 stycznia 2021, 10:00
Producent: VOX

Większość osób na pytanie o najbardziej dziwny zestaw perkusyjny wskaże instrument z bębnem basowym o nieregularnych kształtach. Firma VOX już w zeszłym roku zaprezentowała odświeżoną wersję swojego kultowego zestawu z lat 60'. W tym roku dołączono do oferty zestaw wykonany w całości z klonu.

 

 

VOX Telstar 2020 to nowoczesne spojrzenie na kultowy zestaw perkusyjny VOX z lat 60-tych. Jeden z najciekawszych zestawów perkusyjnych jakie kiedykolwiek wyprodukowano, jest teraz przywracany do życia dzięki nowoczesnej technologii i firmie SAKAE OSAKA HERITAGE.

 

[img:6]

 

Oryginalny i efektowny design Telstar Maple sprawia, że jest to jedyny w swoim rodzaju zestaw perkusyjny. Dzięki unikalnemu kształtowi bębna basowego i klasycznemu wykończeniu z klonu, VOX Telstar Maple przyciąga wzrok. Każda część zestawu nawiązuje do wysokich standardów lat 60-tych i doskonale odtwarza unikalny styl vintage.

Naciągi do tego zestawu są wykonane specjalnie przez REMO USA, zapewniając najwyższą jakość dźwięku oraz wytrzymałość. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne statywy perkusyjne, stopę oraz statyw do hi-hatu.

 

[img:5]

 

Specyfikacja

 

Bęben Basowy

18" + 12" × 13"

Tom

13" × 7.5"

Werbel

14" × 5"

Floor Tom

16" × 15.5"

 

[img:7]

 

więcej: voxamps.com
Akustyczne Zestawy perkusyjne

Perkusja

PORADNIK: Jak poprawić brzmienie werbla?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz