Bezinwazyjny przetwornik do akustyka od Mojotone

Bezinwazyjny przetwornik do akustyka od Mojotone

8 stycznia 2021, 09:00
Producent: Mojotone

Chcesz skutecznie nagłośnić swojego ulubionego akustyka bez permanentnego ingerowania w strukturę instrumentu? Dzięki Mojotone Quiet Coil NC-1 jest to wyjątkowo proste i... skuteczne! 

 

 

Mojotone Quet Coil NC-1 Acoustic Soundhole Pickup to jak sama nazwa wskazuje specjalny przetwornik, zaprojektowany z myślą o montażu w otworze rezonansowym gitary akustycznej. Model ten został zaprojektowany w ten sposób, by sprawiać wrażenie nagłośnienia instrumentu za pomocą mikrofonu pojemnościowego i pozbyć się zarazem nienaturalnego środka oraz drażniącej góry, charakterystycznych dla systemów piezo.

Specjalnie zaprojektowany preamp pozwala uniknąć sprzężeń i sprawia, że produkt Mojotone tak samo skutecznie spisze się w domowym studiu jak i dużej estradzie. Kolejnym atutem QC NC-1 jest jego bezinwazyjność, gdyż niezwykle prosty montaż, nie wymaga żadnych ingerencji w instrument, jest szybki, prosty i całkowicie odwracalny. 

 

[img:1]

 
Akcesoria gitarowe
PRS prezentuje gitarowe nowości
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz