Orange walczy z bezdomnością - możesz pomóc!

Orange walczy z bezdomnością - możesz pomóc!

11 stycznia 2021, 09:00
Producent: Orange Amps

Orange Amplification wspomaga akcję "Habitat for Humanity", mającą na celu walkę z bezdomnością. Ceniona firma postanowiła oddać na aukcję egzemplarz Terror Stamp, podpisany przez Marcusa Kinga. 

 

 

Producent pomarańczowych wzmacniaczy zawsze zaskakiwał oryginalnością i nie inaczej jest z podejściem do tematu akcji charytatywnych. Orange Amplification zadał swoim użytkownikom pytanie, jaką akcję powinni wspomóc. Z setek nazw wybrano "Habitat for Humanity", inicjatywę, mającą na celu walkę z bezdomnością. 

 

[img:2]

 

Ten szczytny cel firma postanowiła wesprzeć, wystawiając na aukcję model Terror Stomp, podpisany przez Marcusa Kinga. Marcus jest jednym z największych objawień sceny bluesowej ostatnich lat i pomimo młodego wieku zyskał szacunek największych postaci w branży. Sto procent dochodu z akcji powędruje na rzecz fundacji! Link do aukcji znajdziecie tutaj.

 

[img:1]

 
Wzmacniacze

Gdzie kupić?

Orange Amps Orange Amps www.orangeamps.com

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > Orange Amps rozwiń listę sklepów

DV Mark i Markbass zapraszają na streamy The Mark World Show
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz