Rok 2021 upływa pod znakiem fuzji gigantów - Korg przejmuje Aguilara

Rok 2021 upływa pod znakiem fuzji gigantów - Korg przejmuje Aguilara

12 stycznia 2021, 11:00
Producent: KORG Aguilar

To już oficjalna wiadomość! Korg USA przejął Aguilar Amplification. Jest to kolejna znacząca fuzja w 2021 po tym jak Gibson przejął firmę Mesa Boogie. 

 [img:1]

 

W pierwszym tygodniu 2021 Aguliar Amplification stał się częścią rodziny Korg USA i oficjalnie zmienił nazwę na Aguilar Musical Instruments LLC. Tym samym firma ta dołączyła do bogatej rodziny Korg, w skład której wchodzą takie marki jak Korg, VOX, Blackstar, Spector, Darkglass czy Tanglewood.

Przypomnijmy, Aguilar to jeden z najbardziej cenionych producentów sprzętu dla basistów (wzmacniacze, preampy, efekty, kolumny itp.). Fanów marki z pewnością powinien uspokoić fakt, że na pokładzie pozostaną dwie, wiodące postacie, tj. Dave Avenius oraz współzałożyciel i "siła twórca" firmy, Dave Boonshoft

 

[img:2]

więcej: www.korg.com
Wzmacniacze Kolumny basowe Efekty

Gitara

Soul Press II i Ampero Press - Dwie nowości od Hotone
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz