Webinar z obsługi d&b audiotechnik R1 już 19 stycznia

Webinar z obsługi d&b audiotechnik R1 już 19 stycznia

15 stycznia 2021, 09:00
Producent: d&b audiotechnik

Firma Konsbud Audio zaprasza na webinar, podczas którego omówione zostaną najważniejsze funkcje oprogramowania d&b audiotechnik R1. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy wtorek, 19 stycznia 2021r., na platformie Zoom.

Oprogramowanie R1 umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami d&b, zarówno poprzez Ethernet, jak i CAN-Bus. R1 jest przystosowany do pracy w środowisku Windows i Mac OS X. Oprogramowanie przedstawia graficznie system d&b – kanały, urządzenia, grupy, z tłumikami i przyciskami zaaranżowanymi przez użytkownika według jego potrzeb.

R1 jest wirtualnym centrum każdej sieci nagłośnienia d&b audiotechnik. Program umożliwia sterowanie korekcją, opóźnieniami, przełączanie funkcji filtrów, włączanie i wyłączanie urządzeń, etc. Intuicyjny interfejs pozwala na efektywne planowanie konfiguracji systemów d&b. Jest również dostępny tryb offline. 

 

Weź udział

 

[img:1]

 
Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

d&b audiotechnik d&b audiotechnik www.dbaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa
ESS Audio obecne na online'owej konferencji MCCT
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz