Musicpark 2021 - nowe targi muzyczne w Lipsku

Musicpark 2021 - nowe targi muzyczne w Lipsku

18 stycznia 2021, 11:00

Miłośnicy muzyki, muzycy oraz przedstawiciele branży muzycznej mają od niedawna nowe miejsce wspólnych spotkań. W listopadzie 2019 roku w mieście muzyki Lipsku miała miejsce premiera konsumenckich targów musicpark. Misją tej imprezy wystawienniczej jest stworzenie platformy spotkań dla branży muzycznej, połączonej z rozrywką, prezentacjami, różnymi formami edukacji muzycznej, a także z dużą liczbą wydarzeń umożliwiających aktywną interakcję z odwiedzającymi. Ta zainaugurowana w listopadzie 2019 roku innowacyjna wręcz koncepcja targów spotkała się z dużą aprobatą ze strony wystawców i odwiedzających.

W dniach od 12 do 14 czerwca 2021 roku targi musicpark ponownie zagoszczą w Lipsku oferując możliwość spotkania szerokiego grona przedstawicieli branży muzycznej. W związku z odbywającym się w tym samym terminie renomowanym międzynarodowym festiwalem Bacha - Bachfest Leipzig, czerwcowy weekend oferował będzie równocześnie muzyczną atrakcję miasta.

 

[img:2]

 

W ramach sześciu sektorów tematycznych - od muzyki klasycznej, przez pop, po muzykę elektroniczną - swoją ofertę zaprezentują producenci instrumentów akustycznych, mechanicznych i elektronicznych, akcesoriów muzycznych, oprogramowania oraz sprzętu komputerowego dla muzyków, a także wydawnictwa nutowe.

Główny ton targom musicpark nadaje ich różnorodność, możliwość interakcji pomiędzy wystawcami a ich gośćmi oraz wspólne doświadczanie muzyki. Obok swojego klasycznego stoiska targowego każdy wystawca będzie miał możliwość stworzenia stref eventowych, na których odwiedzający będą mogli lepiej poznać oferowane produkty czy usługi. Na terenie hal, pomiędzy stoiskami wystawców, zostaną dodatkowo zaaranżowane strefy testowania instrumentów, obszary warsztatów i wykładów, a także kilkanaście różnych scen, na których odbywać się będą występy międzynarodowych muzyków.

 

[img:3]

 

Podobnie jak w 2019 roku organizatorzy liczą na obecność miłośników muzyki, muzyków hobbystów, profesjonalnych muzyków, przedstawicieli branży i handlu, szkół muzycznych, kadry pedagogicznej, przedstawicieli organizacji i instytucji muzycznych, przedstawicieli mediów oraz blogerów i influencerów.

Firmy zainteresowane uczestnictwem w targach jako wystawca mogą skorzystać z preferencyjnych warunków zgłaszając swój udział w terminie do lutego 2021 roku. Link do formularzy zgłoszeniowych jest dostępny tutaj.

Targi musicpark reprezentowane są w Polsce przez oficjalne przedstawicielstwo Leipziger Messe GmbH – Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.. W celu nawiąznia współpracy prosimy o kontakt z p. Magdalena Dziemidek, e-mail: [email protected]

 

[img:1]

 

Studio

TiMax nową marką w dystrybucji ESS Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz