ETC dodaje nowe akcesoria do produktów LED ArcSystem Pro

ETC dodaje nowe akcesoria do produktów LED ArcSystem Pro

20 stycznia 2021, 09:00
Producent: ETC
Dystrybucja: STEP RM

Bazując na sukcesie popularnej oprawy Pro One-Cell High Output, ETC udoskonalił ją o wariant z uchwytem do podwieszenia typu yoke.

Wersja High Output Pro One-Cell zapewnia 8700 lumenów jasności i jest dostępna w opcjach kolorystycznych 2700 K i 3000 K. Wyposażony w tę samą optykę, co jego poprzednik, nowy wariant Pro One-Cell High Output posiada regulowanego yoke'a, którego można zamontować w przestrzeniach, które kiedyś były trudne do oświetlenia. Wszystkie rozwiązania ArcSystem Pro zostały zaprojektowane z myślą o „łatwości instalacji, wysokiej jakości światła i płynnym przyciemnianiu”.

 

[img:1]

 

Akcesoria

HiFi

Polsound i Shure zapraszają na konferencję MCCT Online Week
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz