Denon DJ udostępnił aktualizację 1.3.0 dla mikserów X1850 Prime i X1800 Prime

Denon DJ udostępnił aktualizację 1.3.0 dla mikserów X1850 Prime i X1800 Prime

26 stycznia 2021, 09:00
Producent: Denon DJ
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Denon DJ udostępnił najnowszą aktualizację 1.3.0 dla mikserów X1850 Prime i X1800 Prime. Firmware naprawia niektóre błędy zgłaszane przez użytkowników, ale też dodaje nowy tryb transmisji - Broadcast, który wysyła główny miks wyjściowy przez 1 i 2 kanał audio USB do aplikacji komputerowych takich jak np. OBS. 

Aktualizacja nie wymaga dodatkowego interfejsu audio USB lub specjalnej konfiguracji oprogramowania. Wystarczy włączyć tryb w menu Utility i podłączyć urządzenie do komputera przez USB. Update 1.3.1 jest dostępny do pobrania ze strony producenta.

 

[img:1]

 

Aktualizacja 1.3.0 - Co nowego?

 
  • Dodano nowy tryb transmisji. Tryb Broadcast wysyła główny miks wyjściowy przez 1 i 2 kanał audio USB do aplikacji komputerowych takich jak np. OBS.

Poprawki i ulepszenia:

  • Naprawiono błąd, w wyniku którego Instant FX nie działał z efektami pogłosu, gdy włączony był Noise FX (44.1 / 48 kHz)
  • Naprawiono błąd, który powodował, że Noise FX nie działał, gdy efekt pogłosu był włączony (44.1 / 48 kHz)
  • Naprawiono inicjalizację Auto Gate FX
  • Inne ulepszenia i poprawa stabilności

 

[img:3]

 

Zobacz także: Denon prezentuje nowe modele w serii Prime

[img:2]
 
Miksery DJ

Gdzie kupić?

Denon DJ Denon DJ

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Denon DJ rozwiń listę sklepów

Studio

Austrian Audio Hi-X60 - Słuchawki do każdego studia
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz