Martin Audio - Premiera nowych produktów już 16 lutego

Martin Audio - Premiera nowych produktów już 16 lutego

1 lutego 2021, 12:00
Producent: Martin Audio

Firma Martin Audio zaprasza na specjalną konferencję online, w trakcie której zaprezentowane zostaną zupełnie nowe rozwiązania producenta, uaktualnienia dobrze znanych produktów oraz nowe wersje najważniejszych narzędzi i aplikacji.

Na oficjalnej grafice wydarzenia, którą znajdziecie poniżej, znalazł się tajemniczy, matematyczny torus. Co oznacza? Wszystkiego tego będzie można dowiedzieć się już 16 lutego.

 

Z niecierpliwością czekamy na możliwość rozmowy z jak największą liczbą osób. Mimo że tylko wirtualnie, to chcemy rozmawiać o tym, jak kolejna generacja przełomowych produktów Martin Audio może spełnić i wyprzedzać potrzeby użytkowników, instalacji w obiektach i eventów na całym świecie.

Dom Harter - Dyrektor zarządzający Martin Audio

 

Zapisy na konferencję odbywają się tutaj:

Weź udział

 

[img:1]

 
Kolumny i głośniki Systemy liniowe

Gdzie kupić?

Martin Audio Martin Audio martin-audio.com

Dystrybucja w Polsce:

Phono Media

adres:
ul. Botaniczna 44 04-543 Warszawa

HiFi

Ciekawe instalacje: System nagłośnienia Teatru Nowego w Zabrzu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz