Konkurs: Przetestuj BIAMP Devio i wygraj kolumny VINCI4

Konkurs: Przetestuj BIAMP Devio i wygraj kolumny VINCI4

27 stycznia 2021, 11:00
Producent: Biamp

Na Twoich spotkaniach on-line występują problemy z jakością dźwięku, echo akustyczne, a każdy uczestnik jest słyszalny z zupełnie inną głośnością? Podejmij wyzwanie - przetestuj BIAMP Devio i… wygraj nagrodę!

 [img:2]

 

Co trzeba zrobić? Wystarczy zarejestrować chęć udziału w testach na stronie dostępnej tutaj. Następnie przedstawiciel firmy Konsbud Audio, dystrybutora systemów Biamp w Polsce, ustali dogodny dla Ciebie termin oraz dostarczy, zaprezentuje i podłączy Devio. Po zakończeniu akcji (27.04.2021) osoby, które zdecydowały się przetestować Devio, będą mogły wziąć udział w konkursie i wygrać kolumny Biamp VINCI4-BL (czarne) lub VINCI4-16-W (białe).

Jeżeli w Twojej salce konferencyjnej / pokoju spotkań nie ma zainstalowanego nagłośnienia czy kamery do wideokonferencji – zaznacz to w formularzu zgłoszeniowym i na test oprócz Devio otrzymasz jeszcze kamerę i głośniki. Sprzęt można testować przez 7 dni.

 

[img:1]
Graf. Karolina Ptasznik

 

Z Biamp Devio wszyscy są tak samo dobrze słyszalni i zrozumiali, a zwykła sala spotkań może zamienić się w profesjonalną salę konferencyjną. Dodatkowo, każdy uczestnik może zająć najwygodniejsze dla siebie miejsce na sali, a automatyczny system wzmocnienia sygnałów zadba o ustawienie odpowiedniej charakterystyki kierunkowej mikrofonu i wyrówna poziomy głośności poszczególnych uczestników spotkania, tak aby byli doskonale słyszalni. A to wszystko w czasie rzeczywistym.

 

[img:3]

 

Kilka słów o Devio

Devio to rodzaj nowoczesnego interfejsu z obszaru unified communication wraz z wysokiej jakości matrycami mikrofonowymi i procesorem DSP, który z jednej strony poprzez swoją intuicyjną obsługę znakomicie upraszcza i uprzyjemnia prowadzenie wideokonferencji (nawet osobom nie będącym fanami nowych technologii), z drugiej zapewnia znaczącą poprawę jakości audio podczas jej trwania. Wszyscy słyszą się głośno i wyraźnie. DEVIO jest dedykowane do prowadzenia telekonferencji w małych i średnich salach konferencyjnych oraz tzw. miejscach spotkań – coraz częściej spotykany format Huddle Room.

 

więcej: www.biamp.com
Systemy konferencyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa
Gallery - nowa aplikacja do zarządzania odtwarzaczami Ecler
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz