Machine Gun Kelly zadebiutował jako reżyser - z imponującym wynikiem

Machine Gun Kelly zadebiutował jako reżyser - z imponującym wynikiem

23 stycznia 2021, 18:49

Colson Baker, znany na całym świecie jako Machine Gun Kelly, rozpoczął 2021 w nowej roli – reżyser. W sieci można oglądać zrealizowany przez rapera film „Downfalls High”, w którym pojawia się m.in. znana z serialu „Euforia” Sydney Sweeney. Film zanotował imponujący wynik w premierowy weekend.[img:1]

Machine Gun Kelly pełni nie tylko rolę reżysera, ale i narratora, wspólnie z Travisem Barkerem. W 49-minutowym „Downfalls High” możemy oglądać Sydney Sweeney, Chase’a Hudsona (LILHUDDY) oraz gości muzycznych: blackbeara, Ianna Diora oraz Trippie Redda.„Downfalls High” miało swoją premierę na Facebooku, gdzie zgromadziło imponującą liczbę 16 mln wyświetleń. Teraz film jest dostępny także na YouTube:

W 2020 roku Machine Gun Kelly wydał świetnie przyjęty album „Tickets to My Downfall”, który zadebiutował na szczycie Billboard 200. Na krążek trafiły m.in. takie hity jak „bloody valentine” czy „my ex’s best friend”.

Źródło: materiały prasowe

Alternatywa Rock
Pat Metheny - "Road To The Sun" już w sprzedaży
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz