Slash ujawnia nowe, sygnowane modele Epiphone

Slash ujawnia nowe, sygnowane modele Epiphone

26 stycznia 2021, 10:00
Producent: Epiphone
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Slash z ukrycia - legendarny gitarzysta Guns N' Roses wstawił na swojego Instagrama zdjęcie, pokazujące nową linię sygnowanych przez niego instrumentów Epiphone. Zapowiada się ona rewelacyjnie! 

 [img:1]

 

Co prawda tegoroczne targi NAMM nie mogły odbyć się fizycznie, ale nowości nie zabrakło. Epiphone postanowił wypuścić na rynek nową serię Les Pauli, sygnowanych przez legendarnego gitarzystę w cylindrze. Instrumenty wydają się budżetowymi odpowiednikami gibsonowskiej linii Slash Collection of Les Pauls (wypuszczonej niemal równo rok temu) oraz poszerzoną o model Victoria Goldtop. Modele te cieszyły się doskonałym przyjęciem na rynku i wyposażone były w wiele ciekawych dodatków.

Co prawda nie mamy jeszcze szczegółowych danych o specyfikacji slashowych Epi, ale biorąc pod uwagę doskonałe LP od Epiphone'a w ostatnich miesiącach, możemy być pewni, że pewien standard zostanie w pewnością utrzymany. 

 

[img:2]

 
Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Epiphone Epiphone www.epiphone.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Epiphone rozwiń listę sklepów

Unikalna sygnatura od Kiesel oraz JB
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz