Walrus wkracza na nowe terytorium za sprawą ACS1

Walrus wkracza na nowe terytorium za sprawą ACS1

27 stycznia 2021, 12:00
Producent: Walrus Audio

Po sporej dawce efektów przestrzennych Walrus Audio prezentuje ACS1 Amp + Cab Simulator, kompaktowy symulator wzmacniaczy oraz kolumn gitarowych. Wchodzący w skład serii Mako model jest już trzecią premierą od WA w tym roku. 

 

 

Walrus Audio ACS1 Amp + Cab Simulator to już trzecia tegoroczna premiera cenionego producenta oraz poszerzenie niezwykle ciekawie prezentującej się serii efektów Mako. ACS1 jest symulacją wzmacniaczy: Fullerton (Fender Deluxe Reverb), London (Vintage 60’s Marshall Bluesbreaker) oraz Dartford (1960’s VOX AC30).

Efekt pracuje w trybie stereo, tak więc można wybrany wzmacniacz ustawić w obu kanałach bądź też każdemu przyporządkować osobną konstrukcję. Kompaktowe wymiary, praca w trybie stereo oraz wsparcie MIDI czynią z tego maleństwa niezwykle ciekawą alternatywę na rynku. 

 

[img:1]

[img:2]

 
Kostki podłogowe Efekty do gitary elektrycznej

Gitara

Walrus Slötvå to wyjątkowo funkcjonalne maleństwo
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz