Way Huge zaprasza w soniczną podróż

Way Huge zaprasza w soniczną podróż

1 lutego 2021, 11:00

Kto z nas nie lubi muzy z lat 80-tych i kultowego brzmienia syntezatorów z tamtej epoki? Teraz, dzięki Way Huge Atreides Analog Weirding Module, podobne zakręcone podróże soniczne można bez problemu odbywać na gitarze! 

 

 

[img:1]

 

Way Huge Atreides Analog Weirding Module pozwala na podróże w czasie. Podróże do lat 80-tych gdzie królowały mini syntezatory i tapirowane włosy. To monofoniczne maleństwo daje nam możliwość kreowania wielowarstwowego brzmienia, wzbogacanego o envelope fuzz, phase shiting i obniżanie o jedną lub dwie oktawy. Suwaki pozwalają na prosty i dokładny dobór wszystkich parametrów, a jedynym czynnikiem ograniczającym gitarzystę jest tylko i wyłącznie jego wyobraźnia. 

 

[img:2]

 

 

Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej

Gitara

Cyfrowy Bogner do Twojego DAW
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz