TM-70, czyli nowy mikrofon broadcastowy od Tascama

TM-70, czyli nowy mikrofon broadcastowy od Tascama

1 lutego 2021, 09:00
Producent: Tascam
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

TASCAM zaprezentował właśnie swoje najnowsze podejście do tematu broadcastu, a konkretnie mikrofonów. Mowa tutaj o najnowszym zestawie TM-70, który - jak zapewnia producent, jest czymś w rodzaju konstrukcji hybrydowej.

Oznacza to, że został on zaprojektowany i zestrojony tak, aby w jak najlepszy sposób tłumić wszelkie zakłócenia z zewnątrz, przy jednoczesnym wyróżnieniu mowy tak, aby była zrozumiała i klarowna dla wszystkich słuchaczy, nawet bez użycia zewnętrznych procesorów dźwięku. Takie efekty można było uzyskać poprzez połączenie konstrukcji superkardioidalnej i dynamicznej, co finalnie można określić jako hybrydę.

 
[img:2]
 

Deklarowane przez producenta pasmo przenoszenia to dość standardowe 30 Hz - 20 kHz, dzięki czemu mikrofon będzie można opcjonalnie wykorzystać także do rejestracji instrumentów i innych źródeł dźwięku. Co ciekawe, TM-70 do użytkownika dociera jako kompletny zestaw, składający się z uchwytu przeciwwstrząsowego shock-mount, statywu na biurko i 3-metrowego kabla - czyli wszystko, czego potrzeba do stabilnego ułożenia mikrofonu w każdej sytuacji nagraniowej.

Zestaw dostępny będzie w sprzedaży do końca pierwszego kwartału 2021.

 

[img:1]

 

więcej: www.tascam.pl
Mikrofony Pojemnościowe Rejestracja mobilna Podcast i home office

Gdzie kupić?

Tascam Tascam tascam.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Tascam rozwiń listę sklepów

Coda Audio CiRAY - kolejny członek rodziny systemów VCA
Więcej wiadomości