A__UHD Core - Silnik audio do konsolet produkcyjnych Lawo mc2

A__UHD Core - Silnik audio do konsolet produkcyjnych Lawo mc2

4 lutego 2021, 10:00
Producent: Lawo

A__UHD Core to najnowszej generacji silnik audio stworzony do konsolet produkcyjnych Lawo serii mc². Zaprojektowany w oparciu o rozwiązania sieciowe i programowo definiowane dzielenie zasobów DSP, zapewnia konsoletom mc²56 i mc²96 całkowicie nowe możliwości.

Wysoka jakość przetwarzania przekłada się na 1024 kanały DSP, które mogą być wykorzystane przez jedną konsoletę mc² podczas najbardziej wymagających produkcji, lub mogą być współdzielone przez wiele konsolet, co pozwala na efektywną i skuteczną pracę w ramach posiadanych zasobów DSP.

 

[img:1]

Dzięki elastycznemu modelowi licencjonowania, A__UHD Core ma być idealny zarówno do zastosowań mobilnych, jak i do instalacji stałych. W przypadku produkcji mobilnych, skalowalne DSP i czasowe licencje są doskonałym sposobem na przekształcenie CAPEX w OPEX. W przypadku instalacji stałych, możliwość łączenia zasobów i elastycznego dzielenia zasobów DSP do fizycznych i opartych na GUI powierzchni sterujących maksymalizuje wydajność Twojej infrastruktury audio.

 

[img:4]

 

A__UHD Core charakteryzuje się cichym systemem chłodzenia. Spełnia najwyższe wymagania dotyczące jakości i niezawodności. Osiem niezależnych interfejsów sieciowych 10/1 GbE* umożliwia korzystanie z redundancji połączeń sieciowych z wykorzystaniem ST2022-7 klasy C (SPS) zarówno w środowiskach LAN, jak i WAN. Pełna redundancja sprzętowa może być osiągnięta dzięki użyciu drugiej jednostki hot spare, która przez cały czas działania systemu głównego, monitoruje i utrzymuje takie same parametry jak system główny.

 

[img:3]

 

Oprócz niezwykle wydajnego przetwarzania DSP, A__UHD Core posiada funkcjonalność Lawo IP Easy, która sprawia, że konfiguracja połączeń IP dla konsolet Lawo mc² jest tak prosta, jak w przypadku połączeń analogowych. Najistotniejszy jest fakt, iż funkcjonalność A__UHD Core jest definiowana z poziomu oprogramowania. Właśnie dlatego, inwestycja w A_UHD Core daje możliwość rozbudowy i rozwoju systemu w przyszłości.

 

[img:2]

więcej: lawo.com
Cyfrowe Procesory dźwięku Miksery

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Kogo będzie stać na nagłośnienie QSC L Class?
Więcej wiadomości