Twisted Ivory - Limitowany zestaw od PDP

Twisted Ivory - Limitowany zestaw od PDP

16 lutego 2021, 09:00
Producent: PDP

Co roku styczeń upływał pod znakiem targów NAMM i prezentowanych tam muzycznych nowości. Z racji obecnej sytuacji organizacja targów w tradycyjnej formie okazała się niemożliwa i prezentowanie nowości firm odbywa się tylko w wymiarze online. PDP zaprezentowało kilka ciekawych nowości w tym piękny zestaw w wykończeniu Twisted Ivory.

 

[img:1]

 

Instrument wykonany został z 7 warstw europejskiego klonu, a całość dopełniają piękne drewniane obręcze sprawiając, że zestaw brzmi cieplej oraz wygląda naprawdę pięknie. Tom o wymiarach 12x8 wyposażony został w system STM oraz clamp do zawieszenia na statywie ponieważ centrala jest niedziurawiona.

 

[img:2]

 

Bębny posiadają lugi Dual Tirret oraz Die - Cast Claw Hook wpływające pozytywnie na brzmienie i zapobiega rozstrajaniu się instrumentów. Floor Tom brzmi naprawdę potężnie dzięki swoim wymiarom 16x16, podobnie jak bęben basowy - 22x16. Całość dopełnia świetnie wyglądające wykończenie imitujące kość słoniową, co w połączeniu z brązowymi obręczami prezentuje się nad wyraz dobrze.

 

[img:3]

 

Osobno można zakupić werbel o wymiarach 14x6.5" będący w tym samym wykończeniu co zestaw. Podobnie jak set wykonany jest z 10 warstw klonu, a zastosowanie maszynki MAG pozwala na bardzo precyzyjne ustawienie sprężyn. W kwestii ceny - zestaw będzie kosztował około 3.600 zł, a cena werbla powinna oscylować w granicach 1000 zł.

 

[img:4]

 

Akustyczne Zestawy perkusyjne

Perkusja

Nowa seria talerzy od Meinl Cymbals - Meinl Classics Custom Dual
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz