Nowa seria talerzy od Istanbul Agop - Traditional Jazz

Nowa seria talerzy od Istanbul Agop - Traditional Jazz

11 lutego 2021, 10:00
Producent: Istanbul Agop

Talerze Istanbul Agop słynną z bardzo jazzowego charakteru znajdującego uznanie najlepszych perkusistów na całym świecie. Nowa seria Traditional Jazz pozwala wszystkim fanom marki na poszerzenie spectrum brzmieniowego. W parze ze świetną jakością idzie również super design.

 [img:2]

 

Talerze Istanbul Agop Traditional Jazz Series zostały zaprojektowane jako hołd dla historii marki i nawiązanie do obecnych trendów. Instrumenty prezentują szeroki zakres dynamiczny i sprawdzą się w każdym składzie instrumentalnym. Talerze Ride o wymiarach 22" i 20" dają wyraźny i zawsze obecny dźwięk, przy jednoczesnym zachowaniu ciemnego wybrzmienia.

 

 

14-calowy hi hat ma wyraźny dźwięk podczas grania nogą, a mimo to zachowuje równowagę brzmieniową i muzykalność podczas grania pałeczkami. Talerze są zaprojektowane tak, aby były dynamiczne i czułe, co pozwala muzykowi na osiągnięcie jeszcze szerszego wachlarza brzmieniowego. Traditional Jazz początkowo pomyślane były jako talerze jazzowe. Okazały się jednak równie dobre w każdym gatunku muzycznym oraz sytuacji muzycznej - na żywo, jak i w studiu sprawdzą się świetnie.

Instrumenty nie są jeszcze dostępne w polskich sklepach, ale cena za Hi Hat 14" oraz Ride 20" oscylować będzie w okolicy 2.000 zł, natomiast Ride 22" to koszt około 2.400 zł.

 

[img:1]

 

Akustyczne Talerze

Perkusja

Killer Drum, czyli intensywne warsztaty perkusyjne
Więcej wiadomości