Alvarez Regent - Zacznij grać z klasą

Alvarez Regent - Zacznij grać z klasą

9 lutego 2021, 11:00
Producent: Alvarez
Dystrybucja: Music Info

Pierwszy instrument nie musi się nam kojarzyć z drogą przez mękę. Seria Regent od Alvarez pozwala rozpocząć przygodę z gitarą w wygodny i komfortowy sposób, rozkoszując się przy okazji klasowym brzmieniem.

 [img:2]

 

Amerykańska firma gitarowa Alvarez rozpoczęła budowę instrumentów akustycznych w 1965 roku. Od tamtej pory specjalizuje się w produkcji gitar wysokiej jakości. Obecnie produkowane serie instrumentów Alvarez zapoczątkowała wieloletnia współpraca amerykańskiej firmy z legendarnym japońskim lutnikiem - Kazuhiro Yairi, który współtworzył ich koncepcję i projektuje gitary Alvarez do dziś. Lutnicza rodzina Yairi od dziesięcioleci słynie z ręcznego wytwarzania najwyższej jakości gitar.

 

[img:3]

 

Seria Regent to tzw. entry level guitar, czyli instrumenty przeznaczone dla muzyków, rozpoczynających swoją przygodę z graniem. Specjalnie dobrana szerokość gryfu (43 mm) pozwala na łatwe obycie się z podstrunnicą i wydobywanie dźwięków, przy czym jest wystarczająco szeroka, by bez problemu stosować takie techniki jak np. fingerpicking. 

 

[img:6]

 

Gitary Akustyczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Alvarez rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowa, akustyczna sygnatura lidera Megadeth
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz