ADJ wprowadza system sterowania oświetleniem The Link

ADJ wprowadza system sterowania oświetleniem The Link

3 lutego 2021, 12:00
Producent: American DJ

ADJ wprowadziło nowe rozwiązanie do swojej oferty sterowania oświetleniem, The Link. Ten system sprzętowo-programowy łączy w sobie moc obliczeniową, łączność bezprzewodową, wielodotykowy ekran iPada i 4-Universowy interfejs DMX, aby zapewnić kompletne rozwiązanie do sterowania oświetleniem.

Jak twierdzi ADJ, Link wypełnia lukę między małymi kontrolerami DMX z jedną linią DMX a wielkoformatowymi konsolami oświetleniowymi. Został zaprojektowany, aby uprościć sterowanie początkującym projektantom oświetlenia, małym firmom produkcyjnym, kościołom, teatrom i domom kultury, zapewniając kreatywność w tworzeniu oświetlenia. 

 

[img:2]

 

System sterowania ADJ Link jest obsługiwany przez dedykowaną aplikację Airstream LINK iOS na iPada, którą można bezpłatnie pobrać z Apple App Store. Ta platforma sterowania oświetleniem zawiera obszerną bibliotekę opraw, ułatwiając konfigurację dla różnych show i konfiguracji sprzętu. Zawiera potężne narzędzia, które umożliwiają łatwe tworzenie złożonych ruchów i efektów kolorystycznych typu chaser, a także pozwala na wykorzystanie pamięci iPada do przechowywania niestandardowych scen i pokazów, które w razie potrzeby można szybko ponownie załadować. Oprogramowanie wykorzystuje również precyzyjny interfejs ekranu dotykowego iPada, aby ułatwić takie czynności, jak mieszanie kolorów i rysowanie niestandardowych kształtów ruchu.

Aby ulepszyć interfejs ekranu iPada, sprzęt Link oferuje wybór ergonomicznych elementów sterujących zaprojektowanych tak, aby dać projektantom oświetlenia praktyczne doświadczenie z tradycyjną konsolą oświetleniową. Cztery duże obrotowe kółka enkodera, z możliwością wciśnięcia, zapewniają precyzyjną kontrolę nad funkcjami, takimi jak ruch, zoom i focus. Połączenie między iPadem (który należy zakupić osobno) a sprzętem Link można nawiązać bezprzewodowo lub przez gniazdo USB (adapter nie jest dołączony).

 

[img:4]

 

System Link może być używany do sterowania maksymalnie 2048 kanałami DMX, czterema pełnymi liniami  DMX. Każdy Universe jest wyprowadzany przez dedykowane pięciopinowe gniazdo DMX z tyłu urządzenia.

 

Skuteczna kontrola jest niezbędna, aby umożliwić profesjonalistom oświetleniowym maksymalne wykorzystanie możliwości ich opraw i realizację ich kreatywnych wizji  - mówi Alfred Gonzales, krajowy kierownik sprzedaży ADJ USA. Ogólnie rzecz biorąc, do tej pory projektanci oświetlenia i firmy eventowe mieli do dyspozycji trzy opcje: proste urządzenia sprzętowe o ograniczonej pojemności kanałów, rozwiązania programowe oparte na komputerach lub konsole o bardzo dużym gabarycie.

 

[img:1]

 

Nowy system Link firmy ADJ jest wynikiem szeroko zakrojonych prac badawczo-rozwojowych, które mają zapewnić nową kategorię sterowania, wypełniającą lukę na istniejącym rynku. Link zapewnia wrażenie tradycyjnej konsoli w połączeniu z kompaktową mocą obliczeniową i interfejsem dotykowym iPada, aby zapewnić wszechstronne rozwiązanie sterowania do czterech Universów DMX,  idealne do kościołów, teatrów, klubów, barów, a także małych i średnich firmy zajmujących się produkcją imprez. Jest o wiele łatwiejszy do nauczenia niż zaawansowane konsole oświetleniowe dostępne obecnie na rynku, ale nadal oferuje funkcje niezbędne do realizacji ambitnych wizji twórczych.

 

więcej: www.adj.com
Sterowniki

Gdzie kupić?

American DJ American DJ www.americandj.eu

Dystrybucja w Polsce:

A.D.J. Supply Europe B.V.

adres:
ul. Junostraat 2 6468EW Kerkrade (Holand)

Sklepy muzyczne > American DJ rozwiń listę sklepów

HiFi

Dwie potęgi łączą siły. Co z tego wyniknie?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz