Nowa wersja oprogramowania Hog 4 OS v3.15 od ETC

Nowa wersja oprogramowania Hog 4 OS v3.15 od ETC

8 lutego 2021, 10:00
Producent: ETC

Firma ETC ogłosiła wydanie oprogramowania Hog 4 OS v3.15, które zawiera rozszerzenia do mapowania kontrolerów MIDI innych firm, tap tempo dla efektów i optymalizacje wewnętrznego silnika efektów. Ta wersja zawiera również nowe skróty klawiaturowe i szereg poprawek błędów wymienionych w uwagach do wydania.

  [img:1]


Hog 4 OS v3.15 jest dostępny do pobrania tutaj:

Pobierz aktualizację

 

ETC zaleca użytkownikom aktualizację swoich systemów tak szybko, jak ich harmonogramy pracy na to pozwalają i aby użytkownicy z istniejącymi aplikacjami do mapowania MIDI zaznajomili się z nowym schematem mapowania.

 

Cieszymy się, że możemy dostarczać ulepszenia mapowania MIDI w tym wydaniu, jako kolejny krok po wprowadzniu kontroli enkoderów i suwaków MIDI / OSC  w ostatniej wersji. Wielu użytkowników będzie także zadowolonych z wdrożenia tap tempo dla efektów. 

Sarah Clausen - Product menager Entertainment Controls

 

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

Unikalna sygnatura od Kiesel oraz JB
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz