Interfejsy Tascam US-HR już w sklepach

Interfejsy Tascam US-HR już w sklepach

9 lutego 2021, 09:00
Producent: Shure
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Konfiguracja domowego studia jest teraz jeszcze prostsza – wszystko dzięki najnowszym interfejsom audio od firmy Tascam z serii US-HR, które są już dostępne w sprzedaży.

Trzy modele – US-1x2HR, US-2x2HR oraz US-4x4HR – łączą w sobie 24-bitową rozdzielczość dźwięku w częstotliwości próbkowania do 192 kHz, bardzo wysoki stosunek sygnału do szumu, ultra niską latencję z rozmiarem bufora od czterech próbek, przedwzmacniacze mikrofonowe Ultra-HDDA dla najwyższej jakości dźwięku i pokaźną bibliotekę dołączonego oprogramowania.

 

[img:1]

 

Interfejsy zostały zaprojektowane dla prostoty obsługi i elastyczności. Będą dobrym wyborem dla każdego wymagającego twórcy dźwięku, od początkujących w technologiach nagrywania, przez realizatorów studyjnych po twórców podcastów.

Sugerowane ceny detaliczne kształtują się następująco:

  • US-1x2HR – 549 zł
  • US-2x2HR – 719 zł
  • US-4x4HR – 1049 zł

 

więcej: www.shure.pl
Interfejsy audio USB

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

Studio

Paczka brzmień Jimiego H. dla użytkowników Bias FX2
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz