ETC dodaje funkcję sterowania kolorem w F-drive W1 Chroma

ETC dodaje funkcję sterowania kolorem w F-drive W1 Chroma

10 lutego 2021, 10:00
Producent: ETC

Wielokrotnie nagradzany system zasilania LED F-Drive rozszerza się o F-Drive W1 Chroma. Naścienny sterownik LED jest kompatybilny z oprawami Navis 100 RGBW, oferując nowe rozwiązanie mieszania kolorów podczas sterowania oprawami LED.

F-Drive zapewnia dostęp do komponentów sterujących systemem LED, wykorzystując kabel z połączeniami RJ45. Wszystkie rozwiązania F-Drive sterują oprawami LED za pośrednictwem DMX z konfiguracją RDM, zarządzaniem i monitorowaniem. W celu łatwego podłączenia do Navis RGBW, W1 Chroma oferuje pojedyncze wyjście dla maksymalnie czterech unikalnie adresowalnych opraw. Sterownik jest chłodzony konwekcyjnie, dzięki czemu idealnie sprawdza się w środowiskach wrażliwych na hałas.

 

[img:1]

 

Dzięki dodaniu W1 Chroma, F-Drive jest teraz bardziej uniwersalne i możliwe do wykorzystania w wielu różnych instalacjach, w których scentralizowane sterowanie nie jest wymagane. Sterowniki zasilania F-Drive i oprawy Navis razem oferują jeden solidny system LED dla każdej przestrzeni. Więcej o całym systemie znajdziecie tutaj.

Aby uzyskać więcej informacji, użytkownicy mogą obejrzeć wirtualne demo produktu indywidualnie z członkiem zespołu ETC. Dostępne przedziały czasowe dla wersji demonstracyjnej F-Drive i Navis są tutaj.

 

 
 
Sterowniki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Oświetlenie

ROXX - Oświetlenie ledowe z Kolonii
Więcej wiadomości