Duracell postawił na systemy bezprzewodowe ListenTALK

Duracell postawił na systemy bezprzewodowe ListenTALK

10 lutego 2021, 09:00
Producent: Listen Technologies
Dystrybucja: ESS Audio

ListenTALK to inteligentny i jednocześnie prosty w użyciu system do bezprzewodowej, dwukierunkowej komunikacji w trudnych warunkach akustycznych otoczenia. Tam, gdzie jest za głośno lub za daleko, żeby być słyszanym, zrozumianym, by wyraźnie słyszeć lub prowadzić rozmowę. Dla prezenterów, liderów, przewodników, słuchaczy i rozmówców. Narzędzie niezbędne do pracy w grupie z zachowaniem zasady utrzymywania dystansu społecznego. Nieoceniona pomoc dla osób wymagających wspomagania w słyszeniu.

Fabryka Duracell w belgijskim Aarschot to międzynarodowy zakład produkcyjny o zaawansowanej technologii, zajmujący powierzchnię 42.000 m², w którym ponad 500 pracowników wytwarza wysokiej klasy baterie alkaliczne dla Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Jest to jedno z miejsc, w którym sprawdzają się systemy komunikacji Listen.

 

[img:2]

 

COVID-19 nałożył globalne ograniczenia na sposób prowadzenia działalności gospodarczej. Dystans społeczny jest najważniejszą rzeczą, jaką można zrobić, aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom i gościom. W wielu firmach, takich jak Duracell Aarschot, pracownicy nie mogą pracować zdalnie, ponieważ produkcja na hali fabrycznej musi być kontynuowana. Jednak maski na twarz i odległość na i tak już głośnej hali tworzą bariery dla komunikacji i bezpieczeństwa.

ListenTALK to mobilny system komunikacji dwukierunkowej, pozwalający zespołom pierwszej linii na zachowanie bezpiecznej odległości przy jednoczesnym wykonywaniu pracy niezbędnej do utrzymania ciągłości produkcji. Ten bezprzewodowy system wyposażony jest w przenośny nadajnik (kombinacja nadajnika i odbiornika), który umożliwia mobilną komunikację grupową za pomocą jednego przycisku.

 

[img:1]

 

Dlaczego systemy ListenTALK?
 

  • Pozwala firmom kontynuować działalność przy zachowaniu bezpiecznego dystansu społecznego
  • Umożliwia pracownikom wyraźną komunikację, z zachowaniem minimalnej odległości 1.5 metra
  • Eliminuje bariery w mobilnej komunikacji grupowej, w tym odległość, maski na twarz, hałas w tle i ubytek słuchu
  • Są łatwe w obsłudze
  • Mogą być odkażane i dezynfekowane, co zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusów i bakterii.

 

[img:3]

 

Mikrofony Systemy bezprzewodowe Systemy konferencyjne Jednostki centralne Systemy tłumaczeń językowych Mikrofony, pulpity mikrofonowe

Gdzie kupić?

Listen Technologies Listen Technologies www.listentech.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > Listen Technologies rozwiń listę sklepów

Pro Audio

ESS Audio zaprasza na pierwszy odsłuch systemu JBL SRX900
Więcej wiadomości